Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Član
nisam imao broja tvog..al napravio sam ona dva i stojala su i bacio sam nakraju...nem oras uzeti nije frka necu umrijeti zbog 4km al odsad samo preko banke radim uplati dokazi i dobivas
 
Član
raptor je napisao(la):
nisam imao broja tvog..al napravio sam ona dva i stojala su i bacio sam nakraju...nem oras uzeti nije frka necu umrijeti zbog 4km al odsad samo preko banke radim uplati dokazi i dobivas

pa jesam li te nazvao, dosao s autom do tebe, platio ti 2 prijvjeska 5 KM, ajd reko uredu je, zijanio si onaj jedan pa da pola-pola platimo taj jedan... :icon_question:

nisi imao mog broja, pa imas li moj broj u privatnim porukama :icon_question: znas li moj nick pa da mi napises da si napravio privjeske i da ti ponovo dam broj :icon_question: pusti lafinu bacio privjeske...
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
raptor je napisao(la):
nisam imao broja tvog..al napravio sam ona dva i stojala su i bacio sam nakraju...nem oras uzeti nije frka necu umrijeti zbog 4km al odsad samo preko banke radim uplati dokazi i dobivas

pa jesam li te nazvao, dosao s autom do tebe, platio ti 2 prijvjeska 5 KM, ajd reko uredu je, zijanio si onaj jedan pa da pola-pola platimo taj jedan... :icon_question:

nisi imao mog broja, pa imas li moj broj u privatnim porukama :icon_question: znas li moj nick pa da mi napises da si napravio privjeske i da ti ponovo dam broj :icon_question: pusti lafinu bacio privjeske...

ja imam svoju cijenu to je tvoj problem sto si dao 5km,nisam ih ni trazio ,al uredu je ,a nemam ja tebe sta zvati...ja se cupam radim,ti vozas merc od 30000KM ja vozam biciklo sobno...tako da si trebo pitat jel gotovo ja isti dan napravio..a jesam bacio...sta ce mi......ja ne bacam "lafine" ja sto sam rekao istina je...pozz
 
Član
raptor je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
raptor je napisao(la):
nisam imao broja tvog..al napravio sam ona dva i stojala su i bacio sam nakraju...nem oras uzeti nije frka necu umrijeti zbog 4km al odsad samo preko banke radim uplati dokazi i dobivas

pa jesam li te nazvao, dosao s autom do tebe, platio ti 2 prijvjeska 5 KM, ajd reko uredu je, zijanio si onaj jedan pa da pola-pola platimo taj jedan... :icon_question:

nisi imao mog broja, pa imas li moj broj u privatnim porukama :icon_question: znas li moj nick pa da mi napises da si napravio privjeske i da ti ponovo dam broj :icon_question: pusti lafinu bacio privjeske...

ja imam svoju cijenu to je tvoj problem sto si dao 5km,nisam ih ni trazio ,al uredu je ,a nemam ja tebe sta zvati...ja se cupam radim,ti vozas merc od 30000KM ja vozam biciklo sobno...tako da si trebo pitat jel gotovo ja isti dan napravio..a jesam bacio...sta ce mi......ja ne bacam "lafine" ja sto sam rekao istina je...pozz

pametno ti je to sto si bacio privjeske, bolje nego da si ih meni prodao ;)
i nije bitno ko sta voza, to nema veze s temom, pusti tu pricu ziv bio :) samo sam ti fino rekao da si mi trebao poslati poruku ili me nazvati da dodjem po privjeske, kao sto sam i vec dolazio. ne znam sto je bio toliki problem nazvati me il poslati poruku:icon_question: al bilo proslo, ziv ti meni bio:icon_smile:
 
Početnik
Deyo je napisao(la):

Mozda ipak bolje ne, prepoznat ce se i sami :)
Stvarno ima extra ljudi koji svoje ispostuju, ali na zalost puno je vise onih koji bi samo nesto narucivali, a isto nebi da kupe.
 
olivermx3

Prvo dosta peglanja oko dostave pa onda umjesto 20km dobijem 10eura mislim nije do para al ako pise 20km onda je 20km pogotovo sada kad se kod nas i ne primaju euri
 
ne dizem prasinu kao sto sam napisao nije do para nego do dogovora , dogovarali smo se ko da prodajem fap a ne komad plastike i onda dobijem jos 10 eura umjesto 20km , ako se dog tako i tako treba da bude sve po dogovoru , nisam puno zamjerio al eto ubuduce u trgovini treba da bude sve kako se dogovori , to sam mu i rekao preko sms-a tako da nije neka prasina samo zelim da napisem da ne volim malerske poslove
 
Član
u potpunosti si u pravu. dogovor je dogovor i treba biti ispostovan. neka raja zna s kim ima posla. tebi je bila hajmo reci sitnica, sutra ce MOZDA nekom drugom biti nesto puno krupnije...
 
ajde nemate sta komentarisati ja sam stavio i gotovo , ako vas bas zanima nacrtat cu vam u paintu o cemu se radi , nije opste do para ja sam potrosio pola goriva od tih para skoro sto sam dobio to mi ne igra nikakvu ulogu , samo kazem za dogovor kako treba ispostovati onako kako se dogovorimo , buraz otidji ti u cevapdzinicu gdje su cevapi hajmo reci 6km pa daj covjeku 3 eura pa vidi reakciju , znaci ako je 6km 6km je ne moze biti nikako ni 3 eura ni 30 kuna itd itd , kao sto rekoh nije neka prasina al ne volim kad se ne dog sve kako treba , ako ja ispostujem do kraja sve ocekujem to i sa drugi strane radilo se o zvaki ili kamionu
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ajde nemate sta komentarisati ja sam stavio i gotovo , ako vas bas zanima nacrtat cu vam u paintu o cemu se radi , nije opste do para ja sam potrosio pola goriva od tih para skoro sto sam dobio to mi ne igra nikakvu ulogu , samo kazem za dogovor kako treba ispostovati onako kako se dogovorimo , buraz otidji ti u cevapdzinicu gdje su cevapi hajmo reci 6km pa daj covjeku 3 eura pa vidi reakciju , znaci ako je 6km 6km je ne moze biti nikako ni 3 eura ni 30 kuna itd itd , kao sto rekoh nije neka prasina al ne volim kad se ne dog sve kako treba , ako ja ispostujem do kraja sve ocekujem to i sa drugi strane radilo se o zvaki ili kamionu

potpuno opravdano, nije strasno ali dogovor je dogovor, samo sto bi neko progledao kroz prste neko ne u ovom slucaju ti nisi i opravdano je
jbg nismo svi isti
 
Samo da kazem malo sam razocaran zato sto nisam dobio svoje opruge koje sam narucio iz Taxi bara cekam mjesec dana kazu doci ce do kraja sedmice ne dodju zovnem i kazu da ih nemaju u NJemackoj na stanju :icon_rolleyes: :icon_sad: eto toliko ... sory na offu ali ako ko ima kakve polovne nek posalje pp
 
Top