Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

IGY

Član
Stvarno pripazite malo kad nekoga stavljate u ovu temu, provjerite sve cinjenice prvo pa tek onda pisite, prljav obraz se tesko ocisti, ja iskreno u ovom slucaju vjerujem eroru jer momak je tu od samog pocetka i nema potrebe da nekog zavali...
razmislite par pute i dobro utvrdite cinjenice prije nego pisete
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Erorr izradio za obecanu robu, ko fol burazer mu pogresno prepisao broj mog telefona adresu te ime prezime valjda mu burazer 1 osnovne pa uci slova i brojeve
Da si imalo pametan nebi ovo pisao, i nebi vrijedjao ljude koji te mogu napraviti, i oskolovati. I tebi izgleda treba da vozac licno dokaze da je roba vracena danas, jer je broj moba il pogresno upisan ili si pogresan broj moba dao, ljudi su lijepo zvali i javio je se decko i rekao da robu ne zeli, te se roba vratila natrag... A ti sto ne vjerujes, i ne trebas, ja se ne planiram zamarat sa tobom, i tvojom "Pismenoscu" mozda ipak ni sam ne znas koji ti je broj moba!!! I lijepo sam ti rekao, ukoliko mislis da je problem u meni, izvoli napisi adresu i broj ponovo, i ja robu ponovo saljem, al ne ti si ipak odlucio mene tu blamirati! E pa izvoli decko, nikoga nisam do sada izradio pa necu ni tebe, jedini koji je izrađen u svemu ovome sam JA! Placam postarine bezze...

Ja zvao city ex i kazu da nije bilo nikakve posiljke na moje ime, broj moba je tacan mozes provjerit u pp (ako si je slucajno obrisao mogu ja stavit screen shot). Stvarno si smjesan saljes mi ko fol poruku vratila se posiljka ama bas danas kad sam ti ja poslao poruku da je posiljka vracena. I kazes da je cjena sad iste robe 110km (vise 10km) to znaci da bi ja trebao placat nepismenost tvog brata.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Erorr izradio za obecanu robu, ko fol burazer mu pogresno prepisao broj mog telefona adresu te ime prezime valjda mu burazer 1 osnovne pa uci slova i brojeve
Da si imalo pametan nebi ovo pisao, i nebi vrijedjao ljude koji te mogu napraviti, i oskolovati. I tebi izgleda treba da vozac licno dokaze da je roba vracena danas, jer je broj moba il pogresno upisan ili si pogresan broj moba dao, ljudi su lijepo zvali i javio je se decko i rekao da robu ne zeli, te se roba vratila natrag... A ti sto ne vjerujes, i ne trebas, ja se ne planiram zamarat sa tobom, i tvojom "Pismenoscu" mozda ipak ni sam ne znas koji ti je broj moba!!! I lijepo sam ti rekao, ukoliko mislis da je problem u meni, izvoli napisi adresu i broj ponovo, i ja robu ponovo saljem, al ne ti si ipak odlucio mene tu blamirati! E pa izvoli decko, nikoga nisam do sada izradio pa necu ni tebe, jedini koji je izrađen u svemu ovome sam JA! Placam postarine bezze...

Ja zvao city ex i kazu da nije bilo nikakve posiljke na moje ime, broj moba je tacan mozes provjerit u pp (ako si je slucajno obrisao mogu ja stavit screen shot). Stvarno si smjesan saljes mi ko fol poruku vratila se posiljka ama bas danas kad sam ti ja poslao poruku da je posiljka vracena. I kazes da je cjena sad iste robe 110km (vise 10km) to znaci da bi ja trebao placat nepismenost tvog brata. Btw ti nemas sta pricati o pismenosti nebi radio na otpadu da si imalo inteligentan.
Dobro, dobro... Hvala ti na komplimentima. Ja sam ti rekao, lijepo da ti se sve moze dokazait, cak sto vise evo zvao sam brata i kaze da je Direktor prodaje za SREDNJU BOSNU za Citty Ex, preuzeo robu! I ako treba on ce ti licno dokazati moje tvrdnje! I da ti kazem ti ako određujes pismenost, sposobnost, istenligenciju covjeka po tome koji posao radi, onda ja nemam sta sa tobom raspravljat!A ti si dokazao kako si zreo i kako zrelo razmisljas, a takodjer kako se zrelo ponasas, stoga zaboravi me, i zaboravi da postojim na ovom forumu za tebe!

Lijep pozdrav, nek si ti meni ziv i zdrav!
P.S Ako je moguce da mod obrise ove "lazne optuzbe" ako ne, ok onda neka stoje...
 
Početnik
licno poznajem errora, a i brata mu, radio sa njima cesto (aBd opet cu) nikad ni najmanjeg problema, ni ja ni oni koje sam ja slao njima...momci za 10, cist obraz ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Anes, od mene imas minus ;) licno poznajem errora, a i brata mu, radio sa njima cesto (aBd opet cu) nikad ni najmanjeg problema, ni ja ni oni koje sam ja slao njima...momci za 10, cist obraz ;)

Takodjer..Pozitiva 100% ..Nikad problema..
 
Član
Anese greske se dogadjaju, ErRoR mi je komsija, vise puta sam kupovao neke dijelove od njega i sve je bilo uredu, a brat njegov zvani Sef je na dobrom glasu u gradu :cool::cool:
 
Član
Moram se i ja javiti i stati na stranu errora,jednom poslovao s momkom,sve cista 10;),dogovorili se,nasli,razmjenili robu,cak ako ce mo gledati realno prodao sam mu neko pojacalo,poslje mi je rekao da jedan ulaz ne radi,na sto sam ja rekao da nije problem,ali mi se momak nije vise javljao,e sad sta je uradio,da li ga je popravio ili sta vec nezz:icon_rolleyes:,ali mogu samo reci da je momak prva liga i da ako bude prilike bez ikakvog straha bi opet poslovao s njim ;)
 
Član
pogresan ste broj napisali.. ili je zdnja 8 ili je 6.. a covjek u PMu napisam 0.. :lol::lol:
a i ja sam trgovaos errorom i sve 5..
 
Član
Koliko god da je vas poslovalo sa Errorom i imali pozitivno iskustvo, u svakom pravilu postoji izuzetak..

Anes nije kriv što ste vi pogrešno napisali broj i on ne treba da ispašta i da plaća više zbog vaše greške..

Pošteno je ako će ti neko davati pare,da to bude brat - krivac :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Koliko god da je vas poslovalo sa Errorom i imali pozitivno iskustvo, u svakom pravilu postoji izuzetak..

Anes nije kriv što ste vi pogrešno napisali broj i on ne treba da ispašta i da plaća više zbog vaše greške..

Pošteno je ako će ti neko davati pare,da to bude brat - krivac :D

;)
 
BHT Ovisnik
ja sam isto par puta poslovao sa errorom,nikada problema,sve 5,u kratkom roku uvijek obavljali posao,al ovdje se vidi da nije krivica anesa,krivica je ocigledno kurira jer je broj prepravljan ako tko nije pogresno rekao broj,ako je krivica kurira nek on snosi trosak
 
Član
c0d14c je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Koliko god da je vas poslovalo sa Errorom i imali pozitivno iskustvo, u svakom pravilu postoji izuzetak..

Anes nije kriv što ste vi pogrešno napisali broj i on ne treba da ispašta i da plaća više zbog vaše greške..

Pošteno je ako će ti neko davati pare,da to bude brat - krivac :D

;)
Da se razumijemo odma! Ja nikakve novce nisam trazio decku da plati, ja sam platio postarinu kada su mi vratili robu, i za to nisam nista rekao! Nakon toga on se meni javlja da sam ja govno od covjeka, pocinje sa vrijeđanjem mene i brata, za sto ne vidim razlog, broj zadnji se vidi da je 0 u zivo na posiljci, eh sad jel problem onoga u mostaru sto nije uspio procitati broj, ili se doticni gospodin javio pa rekao da ga posiljka ne zanima, ili nekog drugog ja u to nebih stvarno ulazio. Samo mi nije jasno zasto je se on nasao uvrijeđen toliko da je poceo da vrijeđa mene i brata, te me na kraju krajeva stavlja u temu u kojoj sam najmanje zasluzan da budem! Lijepo smo dogovorili cijenu, i spustio sam mu cijenu na kraju, tusio me 10 dana, oce nece, pa bi ovo, pa nebi, pa bi opet, pa onda ovako onako, ajd sve ok, i na kraju ovako... Nemam nista drugo reci nego HVALA VELIKO, za mene je dokazao kakav je covjek i kako zrelo razmislja, i stvarno mislim da nemam potrebu da se pravdam, i bilo sta vise pisem! Za mene je ovo gotov slucaj!
 
Top