Nedostatak memorije - Android

Nedostatak memorije - Android

Član
Ja ne znam sta radite sa telefonima, ali na mom Huawei G630, maminom pogotovo jer ne koristi telefon kao ja i burazov G620S, baterija drzi cijeli dan uz driblanje bez problema, ako ne drkas, 2 dana sigurna. Meni je Wi-Fi, BT, mobilni podaci, GPS,..., sve upaljeno uvijek, telefon imam od decembra i baterija ni jednom jos nije bila ispraznjena. Ne znam da li je do mene ili,...
 
Član
Oni mogu izgled kopirati ali ne i komponente. Ne mogu Snapdragon procesor kopirati i još napisati da je taj. Ja ne kažem da su kineski bolji od ovih što si spomenuo nego da nisu toliko loši da ih treba izbjegavati. Recimo one neke bezvezne verzije Samsunga tipa ACE nikada ne bih uzeo kada za iste pare dobijem mnogo bolji recimo Xiaomi.
Ne znam za procesore ko zna sta i kako rade. Ali znam za opremu, displeje, baterije, punjace, maske, rezervne dijelove, sve se dovozi iz kine. Kopije naravno. Imas opciju da kupis grade A, i AAA ( ovo AAA su dosta kvalitetnije) Ali sve su kopije.
U bosni je slucaj da za te telefone prije par godina nije bilo dijelova ( sada ne znam kakva je situacija) a u svedskoj jedino znam da se prodaje Huawei ali po visokoj cijeni.
Sony z3 kosta 480€, a Huawei p8 kosta 450€.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6539&idPhone2=7006
 
Član
I u mene isto huawei g620s drzi bateriju dva dana tacno, i tako evo 6 mjeseci, wifi i mobilni podaci non stop ukljuceni, koristim ga normalno , 3-4 puta dnevno udjem na fb i na ovaj forum, pik poruke cijeli dan dobivam i odgovaram, poziva najmanje 4 danas i tako to ono normalno koristenje.
Sta sam jedini primijetio cim istekam punjac baterija izgubi 5% u roku od 10 min iako ga ne koristis, i onda zakuje na 70 %
 
0ecfe09aecfcda6c7f8488b3490288ce.jpg


Huawei Y200 prije par godina.Ostavi ti svoj note ne diraj ga ugasit ce se za 2-3 dana.Nemam nista protiv Samsung telefona nit bilo koje marke samo ne bih dao 1000km za neku poznatu marku prije bi Huawei il neku snj marku sa skoro istom spec i moze isto ko i S6.
 
Član
Davore a izvuces li bateriju na iphonu za 4/5 sati? Znam da moze ali da vidim u tvom slucaju u poredjenju sa note
U prosjeku je malo bolje (pola sata sat) u odnosu na note mada sada kako je baterija vec god stara je lošije).
LTE ubije svaku bateriju kao rakija prehladu.
Mislim da je trajanje baterije jer je na note dosta stvari radilo u pozadini a na ajfonu to ne može (a jos se na note WiFi ne može ugasiti nikako pa konstantno traži)
 
Top