Nedostatak memorije - Android

Nedostatak memorije - Android

Član
Vi znaci imate Kineze? Da mi je vidjeti neki Telefon da nije iz Kine :D:D:D
Za huawei-a su govorili da je smece tesko da ne valja da gorem mobitela od njega nema... U mene u familiji imaju 3 razlicita huawei-a, jedan je 2 godine star, 8 mjesec drugi i 10 mjeseci treci huawei. Ja licno uzeo ga sebi 1.3 quad core processor, 1GB rama, mobitel radi savrseno i nikad nije zamrzao, zastekao, zafalilo rama i slicno. Kamera jako jako dobra, prednja i nije nesto ali i ne treba biti jer je samo koristim za pozive. Baterija jako dobra i drzi 1 dan ako se bas koristi, a normalno bude oko dan i po do dva max ( jer je dual sim i imam mobilni internet na njemu koji radi non stop). Mobitel radi dobro, cijena smijesna. Jako fin dizajn i lezanje u ruci. Zaboravih dodati da je kvalitet izrade materijala na huawei-u jako dobra, ne skipi plastika ne zvace, sjedne fino, jako jako je savitljiva i nije ona skripava. za mene ima jako dobar kvalitet izrade dok pojedini skuplji dosta miboteli od njega koje sam prije imao, imaju dosta losije oklope i kvaliteti rade plastike...
5 incha display koji je jaaaako dobar itd da ne nabrajam, uglavnom za 240km nov sa godinom dana garancije ja mislim da ne mozes naci bolji... kinez ovaj onaj...
Imam i kineza iPhone koji evo ga za cudo 3 godine i dan danas radi bez problema ikakvih, koristim ga sada samo za muziku. Ja sam se iznenadio koliko je dobar jer znam kako su napricane da su kineske kopije lose. ova ima kapacitivni touch koji je jako precizan rezoluciju koja je dobra 960x480 na samo 4 incha display. Takodje na njemu su igrane jako zahtjevne igrice i isao je bez problema i ikakvih kocenja.
Ja kazem da cu uvijek prije uzeti recimo huawei Honor 7i koji kosta negodje oko 550km nov nego samsung isti performansi koji kosta 3x vise...
Jer ja gledam jos jednu stvar. STA AKO TI ISPADNE MOBITEL I PUKNE DISPLAY, TOUCH, OKLOP???? Za huawei-a ja recimo display platim 30 dolara, tocuh 22 dolara i slicno dok za samsung recimo galaxy s4 ili s5 ces da platis samo display i touch koliko ja recimo mobitel... za oklop i ostalo da ne pricamo...
Marketing prodaje proizvod a ne sam proizvod

Uzmi mlijeko u prahu loseg kvaliteta i mlijeko pravno i zapakuj u tetarpak oboje, cijena u prahu mlijeka koje je losije nek je 20% veca, u prahu mlijeko nek ima marketing samo takav i pohvale i nek se reklamise na svakom cosku, tv-u, supermarketu i slicno, a pravo prirodno mlijeko nek ima po koju reklamu... Sad mi reci koje ce se vise hvaliti i govoriti da je kvalitetnije, bolje i zdravije? ovo u prahu ili pravo prirodno mlijeko? ;) marketing prodaje... Dobro je onaj na videu i rekao...

Usput ja imam black horse akumulator u autu od 2005-e godine jos nije stao i jos uvijek pali auto tako da black horse je jako dobar akumulator, dok varta koja je toliko nahvaljena je na burazovom autu crkla nakon 2 godine...
 
Poslednja izmena:
Član
Ne mogu reci da lazes ili su ti standardi kvaliteta niske al svaki huawei ima los oklop osim p8 koji nije plastican,npr p8 LTE od plastike uzeo ga u ruku skripi a NOV !! Mnogo znam o huawei modelima i super su sto se tice ulozeno dobiveno, stabilni su, kopiran dizajn od iphone (što nije loše) . Htc sam prije preferirao al poceli su.jeftine modele praviti top modela i otislo je s k vragu
 
Član
Ko je ovaj gore sto rece da htc ima losu izradu? Jes ti vidio ikad htc?
Koji ces model samo reci osim m7 m8 i m9 koji nisu plasticni?
Argumentirano serije 800 600 500 300 htc su kvalitetom izrade losi.
Sta si ti nabrijan covjece na ovom forumu nevjerovatno ?!
Za kog se ti smatras pa da mozes tako pricati ne samo samnom nego s clanovima foruma ?? I ako nisam upravu nemoj da se dizes,molim te vec daj odgovori.
 
Član
One x recimo....sensation...hero....i da ne nabrajam....viikm da veze nemas nemoj da prdis bezveze.
Nemoj glumiti pamet!
 
Član
Nabrajas telefone stare dvije godine koji su solidne plastike pogotovo one x. Ne zaboravi hd2 jedan najkvaliteniji mobitela. A ja sam govorio za danasnje mobitele.
O mobitelima ima vecih poznavaoca al moje iskustvo daje mi za pravo da kazem svoje misljenje. Slagao se ti il ne. A s takvim ponasanjem ("vidim nemas pojma") mi se ne obracaj,molim lijepo i hvala lijepo
 
Član
Ja vam samo mogu reci da je SONY tito za te sve telefone.
Poslije S4, S5 ip6... Sony Z3+ mi se najbolje pokazala.
 
Član
Opet nema mi logike,zašto ali zašto davati 700-800 KM skuplje za brand telefon koji se isto proizvodi u Kini,recimo high-end telefoni.Znači bolje dati 1100-1200 za S6 nego uzeti sa istim specifikacijama za 500 KM.Al eto opet ima i takvih ljudi.Neka je samo marka i neka se vidi u raji.:cool:
 
Član
Mene je Sony privukao zato što je vodootporan i ne ulazi prašina.
Imao sam Alcatel idol touch ultra... Extra me služio
 
Član
Opet nema mi logike,zašto ali zašto davati 700-800 KM skuplje za brand telefon koji se isto proizvodi u Kini,recimo high-end telefoni.Znači bolje dati 1100-1200 za S6 nego uzeti sa istim specifikacijama za 500 KM.Al eto opet ima i takvih ljudi.Neka je samo marka i neka se vidi u raji.:cool:
Jel ti druze mislis da se svaki mercedea audi vw ili bmw itd da ne nabrajam sklapa u njemačkoj? Pa opet svi idu da kupe njemacko auto...a ono pravljeno negdje u nekoj sirotinji!!!
 
Član
Jel ti druze mislis da se svaki mercedea audi vw ili bmw itd da ne nabrajam sklapa u njemačkoj? Pa opet svi idu da kupe njemacko auto...a ono pravljeno negdje u nekoj sirotinji!!!
Mercedesi se prave (sklapaju kao finalni proizvod) u Stuttgartu...

Dok iPhone se pravi u Kini (firma Foxconn), a iz iste fabrike izlazi gomila "kineskih" hiPhone-a i drugih telefona.

Dok se u stuttgartu ne proizvodi Lada, mapple, yugo... Niti obrnuto

Znaci ne mozes porediti telefone i automobile...

Nigdje veze
 
Top