Nedostatak memorije - Android

Nedostatak memorije - Android

Vozdra raja, zanima me zašto ne mogu instalirati niti jednu aplikaciju bila ona 100 kb ili 100mb. Prostora ima i na kartici i na telefonu. Telefon je Alcatel One Touch Hero ako šta to znači. Izluđuje me jer su mi potrebne neke aplikacije a ne mogu da ih instaliram.
 
Član
Izbrisi podatke sa fb aplikacije i odmah instaliraj. On sam povuce 200MB, plus ostale sto mozes. Ne gubis nista, ni update ni nista, samo ponovo ukucas sifru i sve OK.
 
Facebook aplikacija vuce i ram i batariju i boga oca....
zato pokusate sa aplikacijom: facebook Lite... (osobno meni je mob prodisao)
 
Tako sam sam se i ja patio sa S duos 2, pravio ext4 particiju na sd kartici probavao sve zivo i nema sanse tako da to zaboravi.. Jedino mozes rutovati pa obrisati neke fabricke aplikacije.
Fb vuce sve sto moze haha
Sad na p7 nemam problema nek vuku koliko hoce :D
 
uspio sam preko upravitelja datotekama naći neke skrivene datoteke i obrisati ih, te također o cache od fejsa i ostalih programa. uglavnom sad sve ok funkcioniše. hvala svima na pomoći
 
Član
Root telefona napravis i knda dalje se igras....na eksternoj kartici pomocj 2linkssd napravis particiju i preko tog istog programa dalje sve instaliras i mora da radi.
 
Hirurg, ja nema sta nisam radio sa particijama i nema sanse da bude kako treba, bude malo bolje ali ako skidas nesto 500+mb nema sanse
 
hajd kad sam već otvorio temu da ne otvaram još jednu ima li neko link za iGo Primo ili koju već verziju ali da radi i ako može sa mapama Evrope :)
 
Član
Skines here maps....aplikacija radi odlično i imas sve mape. Probaj pa vidi ako ne stima onda cemo link za igo primo

Ne znam sta skidas 500+mb? Low budget telefon i jos bi da ga nabrijes....ne ide to :)
 
Član
Kakve crne specifikacije....to je kinez...kud ce gora specifikacija od male rom memorije. Mogu da stave 4 gb ram i kvad 3.0 kad nece nista moci instalirati toliko jako
Izvini ako sam te uvrijedio. Nisam imao tu namjeru..
 
Top