Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Član
BART je napisao(la):
izvinjavam se zbog upada u temu , rodjak ima saaba 9-5 2.3t sa 185 ks , razbijen sa zada skroz al motor je odlicnom stanju , stoji mu vec pola godine , mislio ga je pravit al nista, ja sam konto da mu predlozim da uzme neko staro manje auto i da samo bubne motor u njeg i da ima za zajebancije nesto brzo i zivahno, samo sto ja nemam pojma koje auto auzet i ubacit taj saabov motor , konto sam kad bi moglo stat u neki pezo 205 ili mazdu 323 , malo ga olaksati bubnit mu cip i eto brzog autica, problem je sto ja neznam koje bi auto izabro:icon_confused:

Fiat Uno to lagano ima da leti :D
 
Član
on da zna kako ide utegnut gsi sa svojih 156ks,pogotovo malo olaksan na bi pricao takve gluposti,mislim da je Gajic na zadnjem race u Mostaru odvezao 14.8 jos mu auto nije bio bas ok,taj motor je zivotinja:cool:
 
A sta 1.2 T kolko to moze govno imati KS i opet koliko se ljudi odluci za taj motor ljudi nemaju za supe a kad ima kazes turbo moze samo ako je dizel
 
Član
glupo je uopste porediti ta dva motora,to malo govno deri ovako svaki dan i moces ga brzo baciti u staro gvozdje:D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gkh6CRjmMdg[/video]
 
Član
BELMIN : druze evo ovako mi je momak odgovorio : Meisad Pađen

motor i mjenjac s steuergeretom i poluosovinama , 600KM a samo motor i steuer geret 500KM





:123::123::123::123:
 
Član
sto se tice kupovine motora mislim da je losa opcija davati za motor 5,6 stoja u ko zna kakvom stanju plus uvijek zhvali neki dio i izadje to fina cifra,jos malo para dodas i kupis komplet auto i lagano prebacijes,skoro je mislim clan scorpio prodao omegu mv6(211ks) za 600 eura,tako da je to puno bolji izbor...
 
Član
meni ta klasa upće nije zanimljiva, nego samo tvrdim da mi je smiješno iz mrtve točke sklapat auto za 15-16... kad je već u startu kažem da malo bolje razmisli i prosurfa ima i boljih motora koji idu u kađu a s mogućnošu boljeg vremena... kakav 2,2 i navrnut mu turbo i eto ti sile...
 
Top