Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Koji motor ubacit u Kadeta kocku?

Član
Kupio sam Kadeta kocku za 300KM :lol: Zelim ga srediti za SR limarija ce biti generalno sređena motor je 1,2 prefektan je ali moram staviti drugi sto jaci to bolji pa koji bi vi preporucili iz kojeg auta vece manje prepravke itd...Unaprjed hvala ;)
 
Član
Ako ces SR voziti, onda 2.0 16V, ili cak Turbaka ako imas para.

Sve ispod toga je beze bacanje para ako hoces biti brz...
 
c20xe imas ih pun pik , i ja planiram iza nove godine da isto uradim ali sa starom corsom , 2.0 motoric sa par carlama 14-15 klasa se vozi sto je onako po meni mjera
 
pricas o C20Let-u kao da je to 1.2 masina pa ih ima uzeti na trafici , prvo sto takve masine rijetko mozes naci a ako nadjes 90% ih bude u losem stanju tako odma racunaj da trebas da mu odradis generalku tu kao i naci drugi turbo , pored toga te masine nisu jeftine pa za jednu u solidnom stanju treba odvojiti oko 1000-1500km i dok sve odradis na njoj izadje to pomasno . Po meni je bolja solucija obicni XE ako ne planiras nesto divlje da vozis i obaras rekorde nego eto za malo adrenalina i potezanja mjera , pored toga masine su po 500km a kadeta vec imas , raspitaj se koje ti prerade jos trebaju da to sve sklopis a sigurno nece biti nesto strasno , u krajnjem slucaju nabrizgaj nitro na tu masinu i letit ces ako ti je bas bitno neko opasnije vrijeme
 
Član
Volio bi ovakav nista pretjerano http://youngtimerscene.de/uploads/tx_templavoila/YTS-wallpaper_015_1024x768.jpg ;)


Hvala na informaciji.
 
Član
Nadam se da ce sve ici po planu samo mi se ne sviđa sto su 4 vrata :icon_confused: al nema veze zatvorit cu steke,, inace u augustu postaje oldtimer ;)
 
Top