Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

Član
ako ima neko za seata toleda mk1 2.0i GT
bio bih jako zahvalan posto je tesko naci bilo sta za njega:icon_sad:
 
Član
Evo i ja sam neki uradio za Golf GTI MK2 mozese jos izmjenit.


Evo jos sam nesto izveo za Passat 35i



 
Član
Vec sam napisao da nije poenta dizajn nego materijal na kojem je dizajn te tacnost obrade

mi to niko ne mozemo uraditi u kucnoj radinosti te ne igrajte se s tim, sjebacete instrument table

i ja bih rado stancao na printeru te folije pa prodavao po 50 markica, ali ne ide.

Mislim mije mi svrha da vam kazem kupite od mene, ja te obicne skoro i ne drzim jer raja ih i ne trazi toliko, ja vecinom drzim plazme (iako imam i te obicne), nego samo kazem da nema od toga nista.

Pozz
 
Ni ja.... uradio sam ih dosta i sve su tacne.... (na svojim autima sam probao 3, Yugo, KadettE i Corsa B, a ostale koje sam uradio niko se nije zalio da im mjenjam raspon podioka).....
Zavisi sve koliko zelis da se potrudis........
I te plazme sto prodajes neko je radio na kompu i trudio se oko toga.... samo sto su moje besplatne a tvoje 50KM.... cak sam neki dan radio i za Reno5.... kod njih svijetlost prolazi kroz tablu......
__________________________________________________________________________

Sto se tice table za vektru..... i njoj svijetlost prolazi kroz tablu.... moze se cudo uraditi.... samo mi treba skenrana tabla..... posto se ne bavim profesionalno (citaj komercionalno) i nemam svoje table..... ako se odlucim na komercionalu samo zazelite i to ce te imati.... (mada ko jbe komercijalu).....
 
Član
Remblender je napisao(la):
Ni ja.... uradio sam ih dosta i sve su tacne.... (na svojim autima sam probao 3, Yugo, KadettE i Corsa B, a ostale koje sam uradio niko se nije zalio da im mjenjam raspon podioka).....
Zavisi sve koliko zelis da se potrudis........
I te plazme sto prodajes neko je radio na kompu i trudio se oko toga.... samo sto su moje besplatne a tvoje 50KM.... cak sam neki dan radio i za Reno5.... kod njih svijetlost prolazi kroz tablu......
__________________________________________________________________________

Sto se tice table za vektru..... i njoj svijetlost prolazi kroz tablu.... moze se cudo uraditi.... samo mi treba skenrana tabla..... posto se ne bavim profesionalno (citaj komercionalno) i nemam svoje table..... ako se odlucim na komercionalu samo zazelite i to ce te imati.... (mada ko jbe komercijalu).....

hajd drug napravi za golfa 2, ali onaj sa analognim satom, umjesto obrtomjera, i do 200km/h =)
 
Skeniraj tablu i posalji mi (ako zelis da ti bude tacna) ili nadji na netu ko je vec pravio i posalji mi link......
 
Član
Daj mi sliku tvoje plazme

kroj moje ne prolazi svjetlo

One same svijetle

daj mi sliku tvoje plazme i reci mi samo od cega je pravis

sto se tice obicnih folija, i dalje tvrdim da nije problem postici tacne mjere nego kvalitet folije, tj. podloge, da izgleda kao da je fabricka, sto je veoma tesko naci i za kupiti a kamoli za napraviti u kuci

volio bih da vidim tu tvoju plazmu jednu ako moze, de jednu sliku ubaci
 
Top