Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

Uskoro ako Bog da ce biti gotov taho Renaulta 5 kojeg je kolega Remblender odradio vrhunski (druze jos jednom svaka cast i hvala ti veliko, ne znam kako cu ti se oduziti)...Poznato je da kod Renaulta svjetlost prolazi odzada...Mislim da ova i fabricka tabla nece imati nikakvu razliku...No o tom po tom..Slike govore 1 000 rijeci...:cool:
 
BHT Ovisnik
jel moze ovako netko da odradi,ja sam probao,al je lose :icon_twisted:
jeeed.jpg

mk2 diesel, 5 RPM,digitalni je sat;)
nije problem ni ako je bjela pozadina:cool:
 

Sky

Član
ako ima neko nesto za passata 3. dizel od o do 220 , i nema obrtomjera vec analogni sat
 
Član
Narode imam problem, pokusao sam da u PS-u odradim ovo ali nisam bas imao uspjeha... U pitanju je Golf 3 GTD. Znaci, ovo je ono sto sam uspjeo naci na netu, a htjeo bih da uradim da pozadina bude crna, s tim da bi okvir bio bijeli u sirini od oko 2.5 cm od ivice i tu bi bili poredani brojevi u crnoj boji. Prva slika je ono sto imam a druga je odradjena priblizno u stilu kako bih htjeo da izgleda moja, pa eto ako neko ima viska slobodnog vremena i volje, bio bih mu zahvalan da mi to odradi...
 
Član
Remblender je napisao(la):
Sedo88 je napisao(la):
@ Remblender - Evo nasao sam nesto za golf 2 sa analognim satom neznam dali ce ti pomoci da funky-u uradis.




Nije problem.......

@fanky Sta zelis da uradim sa tablom....

sta god ti volja, nesto u fazonu old school, samo da ne moram puno prepravljati oko velicine, ono da isprintam i postavim =)

tenk ju
 
Član
Ljudi nikad prije ovo nisam vidio i zanima me jel ovo tesko ugraditi,moze li se skinuti ako ne bude valjalo,jel se to nalijepi na one fabricke brojke i postojili za Golf 1 20-200 ali nema ni sat ni obrtaje nego gore temp. dole za gorivo????? Hvala unaprijed
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
Ljudi nikad prije ovo nisam vidio i zanima me jel ovo tesko ugraditi,moze li se skinuti ako ne bude valjalo,jel se to nalijepi na one fabricke brojke i postojili za Golf 1 20-200 ali nema ni sat ni obrtaje nego gore temp. dole za gorivo????? Hvala unaprijed

Ja sam radio na svojoj trojci ispalo do j... Nisam lijepio vec sam odstampao na hamer papiru koji je dosta debeo tako da se ne pojavljuju zracni cepovi koji su ziva frka kad lijepis... Jedino sto moras je naci nacin da to fiksiras... Kod trojke je lako posto preko cajgera nailazi plastika koja pritisne hamer tako da nema pomjeranja... Ma skontaces nesto kad rasklopis tablu i kad vidis...
 
Član
mozel neko ponovit ovaj link za skidanje ovih taho folija za dvojku sa analognim satom
nemogu nikako da ga otvorim
thanks
 
Top