Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

mali refres.......

ovaj zadnji sam radio nedavno.... (postavljen je na prvoj strani - golf MK2 bjeli sa crvenim bojevima)
jos nisam nikakav sa vremenom ali ce se sve pozavrsavati... polako
 
Postavljen je jos jedan za Golfa MK2 ---- probni... nisam siguran da li su dimenzije tacne... nemam gdje da provjerim... ako ima neki dobrovoljac da proba i da mi javi.....

Ako zelite da vam napravim cajger..... potrebno je da mi posaljete sliku vaseg sata, dimenzije sata i zahtjev sta zelite (sliku ako imate)....

Svi cajgeri nisu puno ni skupi..... potrebno je kliknuti na THANK dugme na prvom postu, gdje se nalaze cajgeri.....
A za ove komplikovanije je malo skuplje.... potrebno je, cak, dati jedan reputation.....
:) :) :)
 

Zex

Član
C c c,kolega ti mene nista ne slusas,heh,ako ja kazem da ti vise ne treba,onda ti ne treba ;)

Evo ga,sve sto trebas da uradis je jos samo da mi kazes koliki ti je precnik ova dva velika kruga,da njima mogu da podesim dimenzije,ova dva mala instrumenta imam skenirana (kao i tablu od verovatno G60-ke na kojoj je rpm 0-8000 i brzinomer 0-260km/h)
 
a da nema neko cajgere gotove za stampu od audi 80 kockice...

a ima li ko cajgere gotove za stampu za audi 80 kockicu.....
 
nenad brale je napisao(la):
a da nema neko cajgere gotove za stampu od audi 80 kockice...

a ima li ko cajgere gotove za stampu za audi 80 kockicu.....



Ako zelite da vam napravim cajger..... potrebno je da mi posaljete sliku vaseg sata, dimenzije sata i zahtjev sta zelite (sliku ako imate)....
 
Evo i od mene nesto:)

GOLF III - Benzinac

452ceae7.jpg


Mk3_220_bluewithoutmfa.jpg


b090_1.jpg


Golf III - Dizel

mk3220b.jpg


1zzggn8.jpg


281aqt1.jpg


s49orb.jpg


fwkr3t.jpg


Say Thanks :)

Golf II - Benzin

esferasmk28v9ep.jpg
 
Član
mene zanima gdje se mogu naći ti cajgeri?????:icon_question:

ak netko nađe negdje za seat ibiza 1.2 1992god. nek me obavjesti
 
Top