Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

DjAnDjEo je napisao(la):
Jel ima ko za Kadeta sa obrtaljkom ?

Kadet suza.

7000rpm i 220km/h

Moze cisto beli sa crnim brojevima pa cu ja dalje srediti samo da su u vecoj rezoluciji.

Uslikaj i postavi ovde...... napravit ce mo nesto.... samo da vidim kako izgleda.....
 
Član
Evo pridružujem se potrazi - audi 80 b4, 220km/h, 7000rpm.
Jel ima toga igdje?
Usput sretna Nova svima!:cool:
 
Član
zz...moram da pitam da li zna neko gdje ima ili da zna da napravi cajger za passata medutipa(delfin) od 93-96 god.......treba mi od njega on je 2.0 GT puni inspric....remblender ako znas da napravis ..imas kafu od mene.. HVALA;) treba da bude bijela podloga ono crni brojecvi ,,,,,nikakvih sara i toga slicnog znaci samo bijela
 
D_cash je napisao(la):
zz...moram da pitam da li zna neko gdje ima ili da zna da napravi cajger za passata medutipa(delfin) od 93-96 god.......treba mi od njega on je 2.0 GT puni inspric....remblender ako znas da napravis ..imas kafu od mene.. HVALA;) treba da bude bijela podloga ono crni brojecvi ,,,,,nikakvih sara i toga slicnog znaci samo bijela

ako nadjem org da vidim kako izgleda..... a i dimenzije tacne kad bi imao.....
nikakav problem za napraviti..... daj mi sliku table i odprilike dimenzije i gotovo ti je za satak vremena......

EDIT
da nije mozda ovakva tabla???
2968_1.JPG
 
Član
isti je model...ali kod njega je 240 km/h..a ostalo je isto slikam ti aj ovoih dana i polsajem ti na POM hvala drug kada zavrsis imas + xd ;)
 
D_cash je napisao(la):
isti je model...ali kod njega je 240 km/h..a ostalo je isto slikam ti aj ovoih dana i polsajem ti na POM hvala drug kada zavrsis imas + xd ;)


Ako je ova nemoras slikati......
samo mi izmjeri koliki ti je krug od km/h (mjeris preko sarafa da si siguran da je to sredina, mada mozes izmjeriti i samo raspon izmedju sarafa), a moze i od vrha do vrha strelica za zmigavce....


[img=800x600]http://www.thomas-berger.de/ebay/passat1.JPG[/img]
 
Član
izmjerim ti ja i poluprecinik ovih krugova i precinki sve cu da izmjerim hehe...pa ti saljem mjere ovih dana.....ok cujemo se;)
 
Izvinjavam se svima kojima sam obecao nesto da uradim... ovih dana sam u frci sa vremenom (otvaram skolu racunara, pa sam zaglibio i razvucen sam na sve strane.. i naravno malo rasejan).... strpite se jos koji dan bice sve zavrseno....
 
Član
joj meni upravo ovakav tip kao samo sa bijelom podlogom i sa crvenim oznakama i brojevima

Remblender je napisao(la):
Izvinjavam se svima kojima sam obecao nesto da uradim... ovih dana sam u frci sa vremenom (otvaram skolu racunara, pa sam zaglibio i razvucen sam na sve strane.. i naravno malo rasejan).... strpite se jos koji dan bice sve zavrseno....

druze jel mozes reci de si dawnloado taj programcic u cemu to radis obrtnomjere i to ostalo ili link gdje nalazis te podloge jer meni treba za polo-a derbi-a bijela podloga sa crvenim oznakama ili crvena potpuno vec sam vidjeo da si uradio nekome takvu veeec

Schumacher je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
Schumacher je napisao(la):
a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

Narode .... ovo je probna verzija i ako ko ima vremena da pogleda da li su ovo prave dimenzije.....

Zeznuo sam ovaj sat umjesto 9 podioka imam 10.... ali nije ni bitno... ionako je estetski a ne funkcionalno..... crne linije koje pokazuju sate su tacne....)

ej svaka cast jarane mislim da moze na keca po dimenzijama mjerio sam nesto aal mislim da je to to a svaka cast meni bas ova i treba sa satom posto neemam obrtomjera svaka cast a ako bi te mogao zamolit da je uradis ovako bilo bi extra al ako mozes i ako je to izvodljivo nezz ni sam kako se radi to ali ako ovako u ovoj boli i sa onim potpisom znaci sve isto umjesto obrtomjera samo sat a i ovako kao si ti uradio je beton sutra printam i postavljam 100%
e ovakva meni upravo treba jel se moze neko da javi da mi to pos da je sebi isprintam ili ova crvena ili bijela sa crvenimn oznakama
 
Golf MK1 (km/h + sat)



_______________________________________________________

cini mi se da ovi mogu na golfa 2:icon_question:
jesam li u pravu:icon_rolleyes:
 
Top