golf mk4

golf mk4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

Dobio bi ostriji zvuk, bolji protok zraka a samim tim i ljepsi rad motora...bolje auto prima gas a K&N panelni filter nemoras nikad vise zamjenit...dobra stvar i ako mozes uzmi....
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

nodiash je napisao(la):
Dobio bi ostriji zvuk, bolji protok zraka a samim tim i ljepsi rad motora...bolje auto prima gas a K&N panelni filter nemoras nikad vise zamjenit...dobra stvar i ako mozes uzmi....

A posto vec imas taj lonac,skines jos katalizator,srednji lonac ima da dobijes i na snazi:D:D
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

ne znam kako ne moze konusni ili gljiva filter sto bi kod nas rekli,poslije usisa za zrak je protokomjer zraka,barem kod mene.
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

lov2xlr8 je napisao(la):
ne znam kako ne moze konusni ili gljiva filter sto bi kod nas rekli,poslije usisa za zrak je protokomjer zraka,barem kod mene.

mislim da ne može jer je panel filter, al pored toga ulaz zraka nosi dvije cijevi, jedna s vana a druga, veze nemam odakle ide...

Charlie je napisao(la):
Svidja mi se golf, nije previse napucan, sretno sa radovima;)

hvala drug;)
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

nostalgija me hvata za mojim starim golfonjom, pa evo par slikica, riječ je o golfu mk2 1985 godište, 1.6 dizel...

fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
 
Početnik
RE: prešao sa "2" na "4"

bulex je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Jbga,bulex,22 litra,pa od mog rodjaka explorer od 250 ks trosi toliko,ali slazem se da je taj motor
najgori za potrosnju,jer da bi isao iole normalno moras ga stisnuti,a onda ode gorivi,i dodajmo tome
tezinu golfa mk 4 i doci ces do zakljucka da je taj motor ipak slab za to auto,al za carsije moze posluziti,
potrosnja od 9.5 je ok za gradsku voznju.Iako po meni mogao si naci cetvorku sa 1.6 benzinskim
motorom od 100 ks,to je puno bolji izbor,jer ide puno bolje,motor nije opterecen,a potrosnja je u
litar ili litar i po razlike...

ocam' 22l svi smo se hibretili.. potrosnji.. a to da ne ide... ne ide nikako... kad ukljucis klimu... jedva krenes... s tim motorom... 1.6 bi bilo idealno xD

pređite na OSMAKE, pa se onda gađajte sa potrošnjom goriva

VW:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

metalmir je napisao(la):
nostalgija me hvata za mojim starim golfonjom, pa evo par slikica, riječ je o golfu mk2 1985 godište, 1.6 dizel...

fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]

dubar golf pravo
bravo care, bravo
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - stari bolid

ma super je bio...žao mi pravo što sam ga se riješio, golf mk2 ima potencijala za sredit samo tako, al eto...:icon_sad:
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - stari bolid

pitanje: dal da stavljam onu crome lajsnu na peta vrata dole do karambolke? Drug ima originalnu 21 mm široku, al nekako mi se čini da bi bilo bezze...
P.S. Poskidana su slova GOLF i BIH nalja, kako je već neko predložio....
 
Super Moderator
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

ako je to originalna chrome lajsna koja dolazi na golf 4 sa malo vise opremen onda mozes da stavis
a ako je nesto lijevo vamo samo ce ruzno bit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top