golf mk4

golf mk4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

allroad je napisao(la):
ako je to originalna chrome lajsna koja dolazi na golf 4 sa malo vise opremen onda mozes da stavis
a ako je nesto lijevo vamo samo ce ruzno bit

potpis...

a najzad kako je da je,tebi ako se svidja,samo naprijed ;)
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

ma ne znam dal uopšte ide to....nekako bi mi bezze bilo, stock auto, nema ništa croma osim znakova, pa ne znam....vjerovatno neću...al reko da vidim vaša mišljenja
thanks fellas ;)
 
Super Moderator
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

ma ako nemas vec nista chrome nemoj onda ni tu lajsnu
samo oboji ove ostale u boju auta i super mada ti je auto tamno pa se lajse puno ni ne vide al eto bilo bi ljepse ;)
svidjaju mi se i felge ;)
 
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

metalmir je napisao(la):
ma ne znam dal uopšte ide to....nekako bi mi bezze bilo, stock auto, nema ništa croma osim znakova, pa ne znam....vjerovatno neću...al reko da vidim vaša mišljenja
thanks fellas ;)

vidio sam kako ta hrom lajsna leži na IV
iste boje kao kod tebe i preporučio bih ti
da to nipošto ne stavljaš na auto, jednostavno
kič
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

allroad je napisao(la):
ma ako nemas vec nista chrome nemoj onda ni tu lajsnu
samo oboji ove ostale u boju auta i super mada ti je auto tamno pa se lajse puno ni ne vide al eto bilo bi ljepse ;)
svidjaju mi se i felge ;)

prihvaćeno, ne ide lajsna ;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
metalmir je napisao(la):
ma ne znam dal uopšte ide to....nekako bi mi bezze bilo, stock auto, nema ništa croma osim znakova, pa ne znam....vjerovatno neću...al reko da vidim vaša mišljenja
thanks fellas ;)

vidio sam kako ta hrom lajsna leži na IV
iste boje kao kod tebe i preporučio bih ti
da to nipošto ne stavljaš na auto, jednostavno
kič

prihvaćeno ;)

usput da prijavim da sam prošle sedmice ofarbao i kočiona klješta :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

Ja sam predlozio da skines GOLF i BiH:icon_smile:
bilo bi fino da ofarbas lajsne u boju auta;)
a ovaj crom niposto;)
mozda bi bilo fino da ofarbas znakove u mat crnu...pitaj nekoga da ti to odradi u photo shopu(pa da vidis kako bi izgledalo):cool:
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

M A R E X je napisao(la):
Ja sam predlozio da skines GOLF i BiH:icon_smile:
bilo bi fino da ofarbas lajsne u boju auta;)
a ovaj crom niposto;)
mozda bi bilo fino da ofarbas znakove u mat crnu...pitaj nekoga da ti to odradi u photo shopu(pa da vidis kako bi izgledalo):cool:

prijedlog prihvaćen i mogu ti reći da ljepše nekako izgleda ;). Što se lajsni tiče u boji auta, to ću malo sačekati, a znakovi će se skidati, vjerovatno ubrzo (kad se sabere malo love)

Astra je napisao(la):
koji su sljedeci planovi na autu?

extra mi se sviđa ono što si ti uradio na petici naprijed sa maskom, tako da te planiram kopirat, al ja ću kupiti i drugu haubu pa će mi je drug, autolimar, odradit na fazon bad look. nešto slično ko na ovom golfu:

http://blog.i-auto.ro/wp-content/uploads/2009/07/untitled.jpg

samo ovo kako god skontam će me izaći oko 25 eura, tako da ću još malo sačekati s ovim radovima
 
Član
imam ti ja masku bez znaka marke JOM i oba vw znaka i prednji i zadnji crne boje,novi neotpakovani,ako te interesuje javi pa da zarovim po garazi da nadjem.
a za cijenu cemo lako :)
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - pitanje

metalmir je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Ja sam predlozio da skines GOLF i BiH:icon_smile:
bilo bi fino da ofarbas lajsne u boju auta;)
a ovaj crom niposto;)
mozda bi bilo fino da ofarbas znakove u mat crnu...pitaj nekoga da ti to odradi u photo shopu(pa da vidis kako bi izgledalo):cool:

prijedlog prihvaćen i mogu ti reći da ljepše nekako izgleda ;). Što se lajsni tiče u boji auta, to ću malo sačekati, a znakovi će se skidati, vjerovatno ubrzo (kad se sabere malo love)

Astra je napisao(la):
koji su sljedeci planovi na autu?

extra mi se sviđa ono što si ti uradio na petici naprijed sa maskom, tako da te planiram kopirat, al ja ću kupiti i drugu haubu pa će mi je drug, autolimar, odradit na fazon bad look. nešto slično ko na ovom golfu:

http://blog.i-auto.ro/wp-content/uploads/2009/07/untitled.jpg

samo ovo kako god skontam će me izaći oko 25 eura, tako da ću još malo sačekati s ovim radovima




što jadan napisa 25 eura bog me mazn'o, mislio sam napisat 250 eura.

lov2xlr8 je napisao(la):
imam ti ja masku bez znaka marke JOM i oba vw znaka i prednji i zadnji crne boje,novi neotpakovani,ako te interesuje javi pa da zarovim po garazi da nadjem.
a za cijenu cemo lako :)

hajd okvirno cijenu za masku na PP, usput: jel ima onaj "hakorik" plastični što se stavi na karambolku i haubu? Možda prvo kupim masku pa onda poslije bad look.
 
Član
RE: golf mk4 - 1.4 16v tuning

dvije slike od danas:

fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
 
Član
RE: golf mk4 - friško ispod krpe :)

uzmi te stvarcice od lovera, pa namontiraj sigurno ce promijenit auto.. jesi razmisljao o folijama kakvim? Samo nemoj pjecarke vec kvalitetne folije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top