golf mk4

golf mk4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: prešao sa "2" na "4"

Drug , auto ti je sila:cool:
Imam isti takav sa istim motorom i sa istom bojom :lol:
Sto se tice potrosnje, meni je do bare dole potrosio kao i dvojka turbo dizel(provjereno), jos u povratku i klima radila. Znaci za potrosnju se ne brini ako je sve ispravno. Kako vidim po ovom sto su ostali primijetili za volan, pa mora biti razlicite boje, jer se onaj krug od volana izlize veoma brzo u golfa 4, a normalno da niko ne drzi volan za airbag tako da taj dio se nije izlizao i izgleda kao nov. Ne brini drug, auto je dobro i samo ga pazi i bit ce sve ok. Sretno;)
 
Član
RE: prešao sa "2" na "4"

hehe...ista auta vozamo...:cool:...ma uradio mu ja servis prije dva dana, sve promijenio što se promijenit da, a bio je i na dijagnostici...i mogu ti reći, kako sam promijenio zračni filter (izgleda da duuuuugo nije mijenjan), auto mi primjetno manje troši po gradu, (prosječna potrošnja spala sa 9,5-10 l na 7,5 l), a moguće da sam se i ja malo navikao na auto pa ga ljepše vozim, nemam pojma...ponavljam, vozao sam golfa mk2 dizela prije ovog, tako da sam ga morao pritiskat da bi imalo imao ubrzanja... hvala drug, pa se vidimo...
 
RE: prešao sa "2" na "4"

Et da kazem da i ja vozam ovaj 1.4 ali u Ibizi i zna se potrosnja popet debelo iznad 10 l,ali to je mozda i zato sto nikad ne saltam ispod 3500rpm,a u dosta slucajeva i do crvenog:) Al to je mladost ludost,a na otvorenom putu pri normala voznji oko 6l.

Za board kompjuter ne znam da li laze ili ne,ali zna se cesto dogoditi da kad navlacim pokaze potrosnju i do 20l,mozda cak i vise,ne mrem se sad sjetiti.
 
Član
RE: prešao sa "2" na "4"

ma hoće on pokazat jaaaaaaaako puno, al važna je prosječna potrošnja... Rođak mi ima identičan motor u Škodi Fabia 2003 godište, sedan, pa mu je potrošnja uvijek iznad 10 l, al škoda je dosta teža od golfa...Kod mene, kad krećem u brdu, pod ručnom, hoće pokazat na momente čak i 40 litara, al to nije mjerodavno...
 
Član
RE: prešao sa "2" na "4"

ma extra je to potrosnja,koliko gasa toliko muzike a i eura izlazi iz auspuha...
kod mene board na momente kad upalim tek i slozim gas,nako reda radi zna pokazati i 58 59 :)
a inace 12-15 grad otvoreno 8-11 zavisi od voznje
 
RE: prešao sa "2" na "4"

Pa da,vjerujem da je tako,ali Bosko rece kako board comp nikad ne laze (osim kako rece pravi odstupanja od 7%),ali vjerujem da se to misli na prosjecnu potrosnju,ne na ovu trenutnu.
 
Član
RE: prešao sa "2" na "4"

Pa kada ga puknes u crveno pokazuje ti naravno 30 litara kolko i trosis, naravno ne trosis 30 litara u sekundi, kada bi vozio 100 km u tim uslovima potrosio bi 30 litara, tako da su odstupanja kao sto je bosko naveo.

Uglavnom, dobro nam dosao, fin golfac. :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

felgice su golfova klasika, al meni su ove nekako najljepše... gume su skoro nove:cool:



još par slikica...







trebam sa Damirom dogovoriti da mi pošalje angel eyes u crnoj boji....mislim da bi mu dobro stajalo...
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

e pa ocuvane su pravo,ovo 16ke?
fine su ove sa duplim krakovima,mada vise volim neke koje nisu standardne
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

ne znam sta bi ti reko..po meni bolje da si neke druge kad si vec uzimo al et...tvoj je ukus tako da:cool:
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

Fabricke jesu pravo fine..ali naravno..bolje da si uzeo kakve "jebenije"..al o ukusima nije raspravljat..
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

Origigi je origigi , jest da ih ima po golfova al et :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top