Golf 2

Golf 2

Sportski amortizeri i opruge crvene su vec na njemu a felge su ove gore crvene sto su na bijelom golfu 15 ke
A sjedista kozna su nabavljena iz volva a branici ce se raditi za koji dan i pragovi.
 
Sivi golf zavrsen.... od danas pocinjem na svom i morat cu zadnju stranu i gepek farbati i raditi jer me je neka malo hlupio. :( na parkingu
A danas ce lecci i slika unutrasnjosti i too. :)CAM01723.jpg
 
Član
Joj tuge od tapacirunga :)

Sredjuj ono ako boga znas i mani se skaja...ako nemas prave kože nemoj ni ta govna stavljat
 
Član
Neka si vise stavio , svaka cast na ovom :D , ne mora ni raditi , neka je fino za vidjeti :D

A tapacirunzi su dobri za pocetak , sve kosta , kao da je lahko izdvojiti pare pa raditi tapacirunge , meni je ovo ekstra , nek nije uvijek isto..
 
Član
ovo je proba slikanja...kad bude golf napolju onda poslikaj meni se svidja jos volan i kakve podmetace za noge ljepse i bi ce ko curica..:)
 
Neka si vise stavio , svaka cast na ovom :D , ne mora ni raditi , neka je fino za vidjeti :D

A tapacirunzi su dobri za pocetak , sve kosta , kao da je lahko izdvojiti pare pa raditi tapacirunge , meni je ovo ekstra , nek nije uvijek isto..
hvala druze a kad bude para onda cu el podizace pa cu onda uzet one na rucci sto je prekidac od petice pa ukrajat a jbga tad sam imao skaj i uradio hahah ko da je ko vise na ovom forumu uradio s 17 godd. Samo polahko mora se i ovo sto je na njemu finije sredit...
 
Top