Golf 2

Golf 2

Član
znak naprijed u crno samo, retrovizore bijele, plastiku bijelu na gepeku i nisi pogrijesio vidjeces.. i tebi nazad treba malo da se prizemlji kao i moj naprijed stavio nize opruge i sad strsi zadnji kraj :D
 
Član
Ljudi naučili da svako auto mora ić na isti fazon samo čisti german look, je to lijepo ali dosadi ako je svako auto isto. Još čekamo slike unutrašnjosti!!!
 
Koliko znam ovo je forum i iznosimo svoja misljenja ne mozes rec da seremo. Slazem se da ne mora svaka golf 2 bit u german style ja sam rekao sta je po meni nije kako treba i to sam napisao, a ako se njemu to svidja njegovo je auto ukusi su razliciti
 
Nemoj to radit jer ako uklonis znak nazad i ono golf cl ostace ti rupice bolje uzmi i predji u crno opet i tjt. A kad budes mogao onda uzmi ako vec hoces izvadi to i fino uradit povarit to sto hoces i pogitovat posle da to valja.
Pa logg da necu samo skinut konto radit zadnji dio ponovo sve. Gepwk uklonit bravu i narkitat to i udubina od srednjeg znaka i desno rupice od znaka
I tjt
 
Zadnjih dana mi je golf samo sluzio da prevoz stvari nisam imao ga kad sredjivat i to jer radim project dvicu zetu pa evo par slika i ove crvene felge ce n tog golfa ic

CAM01677.jpg

CAM01660.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Za
to je nebitno,poneta je u ''bed luk-u'' ode taj auto u krivom smjeru....
Zasto krivi smjer golf se tek pocinje raditi naravno da ne pomisljam vracat gepek na staro jer ce se raditi tuning i branici vec se pocinju pravit i pragovi tako da imamo vec cilj i spisak sta se radit. I mislim da nismo nista tu sjebali kao sto kazes kvari izgled.
 
Član
Dzaba sve ovo ako nece ici duboki branici da ide u pod i kakve dobre felge da idu..a ako ce biti sa ovim bad look ko koza bolje ti je vrati ga u fabriko stanje...ako si zamislio ovako nesto onda ti treba i para..
PICT0105.jpg

p1070414.jpg
 
Top