Golf 2

Golf 2

To ti je najpametnije, skontaj kakve pare, svoj auto uzmi, i lagano sarafaj ;) sretno ti :)
tako je a vec sam u fazi skupljanja neobicnih djelova gepek kupljen bez brave ali niej uklanjana tablica od anesa fejzagica na poznatom golfu bila i konzola s el podizacima remus kupljen sat s obrtajima woofer i pojacalo i kablovi i doci ce uskoro i USA stopke iz ameriku jer rodjak traga za njima tamo po njihovim otpadima i bice sve abd super samo boze daj zdravlja. ;)
 
Član
haj da mi ne nabijamo postove vise jel tema zakljucana ili ce i dalje biti nesto sa golfa,da sada od garaze ne pravimo spansku sapunicu sta ce se desavati i kupovati,abd kad dodje sta drugu otvori garazu i deri..;)
 
haj da mi ne nabijamo postove vise jel tema zakljucana ili ce i dalje biti nesto sa golfa,da sada od garaze ne pravimo spansku sapunicu sta ce se desavati i kupovati,abd kad dodje sta drugu otvori garazu i deri..;)
ne znam u slucaju da ne uspijem kupiti golfa onda ovo radim iznova sve i ubacuje se dizel kakav iz cetvorke s elektronikom. ;)
to ce biti zanimljivo ako ne kupim benzinjaru.
 
rodjak iz svicarske je pratio moj project i dosao u bh i kupio mi golfa i zahvaljujem mu se i plakao sam od srece ahahahhahaha
znaci golf bijel idvoje vrata siroke lajsne 1.6 benzin 89'god znaci nisam mogao da vjerujem pod bijel nikad vareno nikad truhlo njegova boja je samo suvozaceva vrata udubljena i da pisem kako vuce nebih vjerovali hahahha ;)
znaci ovaj project se zavrsava novi pocinje. evo slika golfaaaa Screenshot_1.png
 
rodjak iz svicarske je pratio moj project i dosao u bh i kupio mi golfa i zahvaljujem mu se i plakao sam od srece ahahahhahaha
znaci golf bijel idvoje vrata siroke lajsne 1.6 benzin 89'god znaci nisam mogao da vjerujem pod bijel nikad vareno nikad truhlo njegova boja je samo suvozaceva vrata udubljena i da pisem kako vuce nebih vjerovali hahahha ;)
znaci ovaj project se zavrsava novi pocinje. evo slika golfaaaa Pogledajte prilog 55933

Nek ti se zelja ispunila i nemoj brzo voziti hehe
 
Top