Golf 2

Golf 2

Sa jos vodobrusnim predji pa ako nemas krede onda Purol i tljaj rucno,mada imas ovih busilica pa probaj onaj nastavak naci da ti ruke ne otpadnu ili jos bolji nacin podigni prednji kraj u prvu i deri..Pasta nije skupa a dobar efekat bude jest malo masna pa ti treba vise vremena da trljas..
Slika322.jpg

etoo kako bude kad se odradi sa kredom dobijas jos vise sjaja mada i ovako je super.
Slika376.jpg
Ejj hvala druze uradit cu to odma sutra samo da nadjem alat :) a sta cu s par ogrebotina na felgi cuko mi izgrebo zubima hahahhahahha
 
Ako ima ogrebotina kreni sa vodobrusnim 600 pa 800 1000 2000 i ako nadjes 3000 i ona lagano cistu krpu purol na krpu i trljaj :D evo kako sam ja sebi deklo na motoru uradio mada treba jos trljati haha
p5311325.jpg
 
na golfa je postavljena euro kuka od cady.a jer mi je potrebna i ubacen zvucnik 350W i pojacalo od 500W s originalnim kablovima.
Slike ce biti u toku dana.
 
Najvjerovatnije ce se ovaj golf vratiti u stanje kakav je bio prije to jest nikakav a kupit cu bez motora golfa i ubacit 1.9 tdi i djelove od ovog ostale i malo bolje.
jbga bice project ovdje na forumu sve.
a ta odluka je pala jer mi roditelji nisu za da tuniram a nemam ni vozacke i kao ne daju mi da ovog golfa "ništim i divljam s njim"
zato iduci ce biti bolji... ;)
 
Top