Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
boss_C200 je napisao(la):
jutros u tuzli oko 2:30 vidio rinalda i M5icu, juznom proleti:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


imaš oko sokolovo druže , vidim na OMV-u na južnoj se okupilo nekoliko tunera ali nisam nikog prepoznao, pozzz
 
Član
rinaldo je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
jutros u tuzli oko 2:30 vidio rinalda i M5icu, juznom proleti:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


imaš oko sokolovo druže , vidim na OMV-u na južnoj se okupilo nekoliko tunera ali nisam nikog prepoznao, pozzz

Jbg javi se iduci put kad budes nailazio, bar da se kafa popije :cool:
 
Legend
vidio sam i ja nekog BMW-a sa extra zvukom,par puta profurao magistralom,al nisam skontao da je rinaldo...
 
Član
trizex je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
jutros u tuzli oko 2:30 vidio rinalda i M5icu, juznom proleti:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


imaš oko sokolovo druže , vidim na OMV-u na južnoj se okupilo nekoliko tunera ali nisam nikog prepoznao, pozzz

Jbg javi se iduci put kad budes nailazio, bar da se kafa popije :cool:

Viđaćeš ti mene često , naime za one koji neznaju ja sam rođen i odrastao na Kiseljaku kod Tz ali sam od 98 god svugdje po Bih zbog posla a zadnjih 5 godina sam u Bihaću i to je zadnja stanica (mislim), a često dolazim zbog roditelja i prijatelja pa eto biće prilika nadam se da kahvenišemo , pozzz

Nexus je napisao(la):
vidio sam i ja nekog BMW-a sa extra zvukom,par puta profurao magistralom,al nisam skontao da je rinaldo...

drago mi je da ti se sviđa eisenman , pozzz
 

LSD

Član
aaa i ja se sjecam ove brije...al neznam gdje sam je vidio.....jos kontam da nije neko s foruma al nisam se mogao sjetiti:icon_biggrin:
 
vidjen malo prije lover prepada kishu zvukom po juznoj magistrali....
ciji je crni passat,full zatamnjen sa nadpisom BHTUNING.com na vratima...cesto ga vidjam pa me interesuje ciji je......
 
Član
.nOKe je napisao(la):
danas amir vw vidjen u nedzaricima :cool:

:lol: jeli se ti družiš sa Semirom Salispahićem ??:) ili sam fulio jarane?

uhhh Fulio sam ...ima ovaj jedan sa Širokaće kod mene u ulicu stalno dolazi sa crnom dvicom ista ko tvoja ...pa reko da nije on ..... .... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top