Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
adi187 je napisao(la):
Mozemo i sa fiatom samo ako te zena pusti :lol:;)

:icon_exclaim:

Vidio Lovera u petak izgleda negdje prema srebreniku iso,ja mislio ferrari enki ide :lol:
Kaze drugarica kakvo je ono cudo :lol::icon_eek:

ma ne sikiram se ja za zenu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
aj da mi je da vidim Fiata na pisti :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Mozemo i sa fiatom samo ako te zena pusti :lol:;)

:icon_exclaim:

Vidio Lovera u petak izgleda negdje prema srebreniku iso,ja mislio ferrari enki ide :lol:
Kaze drugarica kakvo je ono cudo :lol::icon_eek:

za bozic isho do srebrenika i nazad brzinski,sto ne mahnu ba :)
 
Član
Ne vidis od onih folija :lol: i kad bi i rukama i krilima maho :lol:

Et sledeci put kad podjes javi na forumu pa cemo da kahvenisemo ;)
 
Juce oko 14:30 vidio zatvorasa u simin hanu a zatim lovera oko 17h preko put[/align]a doma penzionera kako se pegla sa murijom:icon_biggrin:
 
Administrator
vidio danas nodiasha kod higijene skrenuo prema skveru i okreno se gdje ne smije i opet krenuo prema mejdanu, i vidio ga kod skole pazar ide prema kipovima:icon_biggrin:
 
Član
danas vidio lovera 2x....valjda se nesto vozikao....prvi put dole na kocki pored energo petrola ili pored gimnazije ismet mujezinovic...drugi put ga vidio malo prije prodje kod stadiona...:icon_smile::icon_smile:
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
vidio danas nodiasha kod higijene skrenuo prema skveru i okreno se gdje ne smije i opet krenuo prema mejdanu, i vidio ga kod skole pazar ide prema kipovima:icon_biggrin:

pa smaya dragi gdje si se sakrio,mislim da smo vidjeli istu situaciju,i ja sam ga vidio kad se okretao na mostu :D
 
Administrator
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
vidio danas nodiasha kod higijene skrenuo prema skveru i okreno se gdje ne smije i opet krenuo prema mejdanu, i vidio ga kod skole pazar ide prema kipovima:icon_biggrin:

pa smaya dragi gdje si se sakrio,mislim da smo vidjeli istu situaciju,i ja sam ga vidio kad se okretao na mostu :D

nodi lopov okrece se na punoj:D a nexa ja bio pjesak stojao na juznoj na pola puta prelazio ulicu prema higijeni...gdje si ti bio:icon_question:
 
smijali se....jeli...pili...tracali....raspravljali...dogovarali se...druzili se... moje koleke iz kluba PIEMONTE( Ervix,Armin tz,Eddo,Kende)i moja malenkost uz toplinu i pucketanje vatrice kamina u sjedistu kluba na sickoj petlji....lijepo je biti clan kluba AMK PIEMONTE ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
smijali se....jeli...pili...tracali....raspravljali...dogovarali se...druzili se... moje koleke iz kluba PIEMONTE( Ervix,Armin tz,Eddo,Kende)i moja malenkost uz toplinu i pucketanje vatrice kamina u sjedistu kluba na sickoj petlji....lijepo je biti clan kluba AMK PIEMONTE ;)
Lijepo druzenje bilo nema sta!;)
 
nermin suljagic je napisao(la):
smijali se....jeli...pili...tracali....raspravljali...dogovarali se...druzili se... moje koleke iz kluba PIEMONTE( Ervix,Armin tz,Eddo,Kende)i moja malenkost uz toplinu i pucketanje vatrice kamina u sjedistu kluba na sickoj petlji....lijepo je biti clan kluba AMK PIEMONTE ;)

Da da, a zaboravio si napisat da su bili Got2b i Mirso na par minutica:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top