Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
D_cash je napisao(la):
viden igy.... oko 9 i 15 skrece iz hrasnog prema otoci...tj na malti kod pekare ravene...hahaaa

opet na istom mjestu :icon_biggrin:
a isao na neku j*enu veceru sa firmom :lol:
 
Član
lover sinoc uzima reket...:D
i smajke kod loverove zgrade:icon_twisted:
jutros ervix na ircu...

adams oko 16h pravi zastoj na sickom sa kecinom
:lol:
 
Član
@ got2b ma stao malo, nije mi svijet dugo trubio i blico :), inace ne stajem vishe, budes fin pa te pocnu obilazit il blicat,trubit.. i onda se iznerviram i gasam:icon_smile:
 
u srebreniku bio malo sa Adi187@ i sa Green devil-om...malo se zastalo...krivo mi neimadoh vremena ni za kaficu,bio sa suprugom....:icon_sad:
 
Član
adams je napisao(la):
@ got2b ma stao malo, nije mi svijet dugo trubio i blico :), inace ne stajem vishe, budes fin pa te pocnu obilazit il blicat,trubit.. i onda se iznerviram i gasam:icon_smile:

da ...
uvjerio sam se kako slazes gasove:D
:lol::lol: :lol::lol: :lol::lol:
 
Član
Got2b je napisao(la):
adams je napisao(la):
@ got2b ma stao malo, nije mi svijet dugo trubio i blico :), inace ne stajem vishe, budes fin pa te pocnu obilazit il blicat,trubit.. i onda se iznerviram i gasam:icon_smile:

da ...
uvjerio sam se kako slazes gasove:D
:lol::lol: :lol::lol: :lol::lol:
pstt ako me vidi murija vratice me na tehnicki i naplatit ce mi duplu tarifu zastita voda i ekologije hahha:lol::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
u srebreniku bio malo sa Adi187@ i sa Green devil-om...malo se zastalo...krivo mi neimadoh vremena ni za kaficu,bio sa suprugom....:icon_sad:

Bit ce ako Bog da sledeci put :icon_smile::cool:

Valja i nama u Zivinice doci ;)
 
Član
Mozemo i sa fiatom samo ako te zena pusti :lol:;)

:icon_exclaim:

Vidio Lovera u petak izgleda negdje prema srebreniku iso,ja mislio ferrari enki ide :lol:
Kaze drugarica kakvo je ono cudo :lol::icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top