Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
vidio danas nodiasha kod higijene skrenuo prema skveru i okreno se gdje ne smije i opet krenuo prema mejdanu, i vidio ga kod skole pazar ide prema kipovima:icon_biggrin:

pa smaya dragi gdje si se sakrio,mislim da smo vidjeli istu situaciju,i ja sam ga vidio kad se okretao na mostu :D

nodi lopov okrece se na punoj:D a nexa ja bio pjesak stojao na juznoj na pola puta prelazio ulicu prema higijeni...gdje si ti bio:icon_question:

ja sam isao odozdo od socijalnog prema gradu,mozda da si s autom bio i prepoznao bi te:D
 
Član
maloprije oko 3 viden guster sa ibizom....kod imzit pumpe u buca potoku...i blicao sam nezz da li si vidio ....sivi clio;)
 
Bio sa Don semom na kafici....vidio Kende-ta,takodje "braca audi jaje iz Zivinica"(nemogu se sjetiti kako se momci zovu,oporostite mi),clana Danijel@....
 
vidjen don sema na husinu, vidjen clan Mirza u zivinicama,roki actros oko 5 sati kod Remex-a,(vidio me al nisam ja njega)Ervix u rijetkim trenutcima kad je vozio pravo auto tj.bio sa nekom cetvorkom :D ...
 
Član
D_cash je napisao(la):
maloprije oko 3 viden guster sa ibizom....kod imzit pumpe u buca potoku...i blicao sam nezz da li si vidio ....sivi clio;)

drug nisam skontao jbg bilo dvoje "ludjaka" samnom pa me izludili u kupovini za docek nove :icon_mad::lol:
 
Član
heh.... a veceras viden zmayich oko 8 na malti....a viden semaitaliyan sa cvrkom i to 3 puta od 9 do 10 kruza gradom i isto na malti....
P.S sema jedna mala sugestija one sijalice za zadnje tablice promjeni jer fkt nestoji crvena... heh zz
 
Član
opet vidio zmayicha u mahali, ja stojo na ulazu kod dp-a konto sam ti blicat al sta ja znam hoces skontat :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top