Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
hmmm...
da krenem....
adel_tuzla,roki,adams,nerminsuljagic,lover.daki....itd itd :icon_smile:
 
LSD je napisao(la):
hmmm...
da krenem....
adel_tuzla,roki,adams,nerminsuljagic,lover.daki....itd itd :icon_smile:


adams je napisao(la):
ojj vidio kamaru ljudi :), kafa s lsd i nerminom, upozno rokija, vidio trizu...

moram ispraviti LSD-a...moj nick se pise razdvojeno...nermin suljagic...
i ja sam vidio ovu ekipu,i nekog lika opljacka nas i sjede u auto i ode s nekom curom...djelovao je fin dok nije otisao s novcem... :D
ah da,necete mi vjerovati...al vidio sam i TRIZEX@ na OMW-u...
 
Član
eh ja u utorak bio u sarajevu...i vozao se sa rodjakom u q7 i bas gledam hocu koga vidjeti i nikog....samo et kad sam se vracao u tz vidio golfa isti noketov u semizovcu....al nevjerujem da je on bio...
 
GOLF TZ je napisao(la):
eh ja u utorak bio u sarajevu...i vozao se sa rodjakom u q7 i bas gledam hocu koga vidjeti i nikog....samo et kad sam se vracao u tz vidio golfa isti noketov u semizovcu....al nevjerujem da je on bio...

:lol::lol::lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
eh ja u utorak bio u sarajevu...i vozao se sa rodjakom u q7 i bas gledam hocu koga vidjeti i nikog....samo et kad sam se vracao u tz vidio golfa isti noketov u semizovcu....al nevjerujem da je on bio...

:lol::lol::lol:

pa ja da se pohvalim malo...jhbt da vidite masine sto ide...3.6 fsi od 280 konja...:icon_smile:
 
Legend
GOLF TZ je napisao(la):
vidio sam juce u semizovcu golf isti noketov...il je noke ili je njegova vjerna kopija....:icon_smile::icon_smile:

ako mislis na mene, nisam bio ja sigurno ;)

moguce da je onaj g60 iz semizovca, ima istu boju 6L ;) samo je sa 2 vrata ja mislim..

sinoc vidjen geko (kockica) danas zmayic kod muzeja
 
Član
Mene nece biti tesko primjetiti :) rijetka boja Corse i ako je ima nema bijela svijetla hehehe :D jos na proljece aBd plastiku u boju kakve feluge fine mozda i opruge nJake :D
 

IGY

Član
Kockica_27 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
kile, bbi garaza
kockica bbi garaza
pa kile kod masinske isli u susret jedan drugom :D

:lol: Jesi li mi ti zatvorio retrovizore!!! :lol: :lol: :lol:

nisam, ali sam ti mislio poruku ostavti
kao papak kako to parkiras, od onoliko parking prostora ti se naopako parkiras :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top