Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sinoc..i maloprije je videna ona bijela GTI.. sinoc je vozila neka djevojka.... a danas je bio neki momak... steta sto nema ledice..ali extra je;)
 

LSD

Član
neki glavonja danas u sivoj cetvorci s led stopkama u LK..kod crkve skrece bez zmigavaca:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 

JD.

Član
Sporting je napisao(la):
e to nisam zapazio, al svakako iz bez njih fenomenalno izgleda...

bas sam se pitao kad ce se prvi primjerak pojaviti u gradu.

a sto se tice stopki, ona neka crvena 6 ima bas te LED i moram priznati da puno bolje izgledaju od obicnih, i eto kad je vec imao za GTI-a mogao je izdvojiti i za stopove;)

bio je prije jedno mjesec dana jos jedan bijeli na stranim tablama al 5 vrata, taj je imao led

ma zvijer je auto nema sta, al izvalit 55+ hiljada za auto i ne uzet one stopke je cirkus
 
Član
vidio trozica sa curom ,isprobava kocnice na fabiji ...


kad je sa curom fabija prodje bez muzike ..a kad je sam gori sana ide trozic:lol::lol:
 
Član
evo tog gti-a iz sarajeva mislim da je prvi u sarajevu :icon_smile:

http://img685.imageshack.us/gal.php?g=020420101376.jpg

JD. je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
http://img441.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img441/6808/020420101377.jpg&via=mupload
e to nisam zapazio, al svakako iz bez njih fenomenalno izgleda...

bas sam se pitao kad ce se prvi primjerak pojaviti u gradu.

a sto se tice stopki, ona neka crvena 6 ima bas te LED i moram priznati da puno bolje izgledaju od obicnih, i eto kad je vec imao za GTI-a mogao je izdvojiti i za stopove;)

bio je prije jedno mjesec dana jos jedan bijeli na stranim tablama al 5 vrata, taj je imao led

ma zvijer je auto nema sta, al izvalit 55+ hiljada za auto i ne uzet one stopke je cirkus

i nije 55 ovaj nego 64 :icon_smile:
 

IGY

Član
D_cash je napisao(la):
sinoc..i maloprije je videna ona bijela GTI.. sinoc je vozila neka djevojka.... a danas je bio neki momak... steta sto nema ledice..ali extra je;)

ta je djevojka prije vozila onog zelenog siroka......
 
Član
Vidjeh ja sinoc novog Meganea Sport u Sarajevu, zuti sa proba tablama, izgleda bolesno dobro, kakav GTI :lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
sinoc..i maloprije je videna ona bijela GTI.. sinoc je vozila neka djevojka.... a danas je bio neki momak... steta sto nema ledice..ali extra je;)

ta je djevojka prije vozila onog zelenog siroka......

gospodja ade šmrka - vozi za 10 ;) nego igy sto ne sjede sinoc u bbi ja ti pokazujem mjesto a ti ni habera :lol:
 
Član
niksa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
sinoc..i maloprije je videna ona bijela GTI.. sinoc je vozila neka djevojka.... a danas je bio neki momak... steta sto nema ledice..ali extra je;)

ta je djevojka prije vozila onog zelenog siroka......

gospodja ade šmrka - vozi za 10 ;) nego igy sto ne sjede sinoc u bbi ja ti pokazujem mjesto a ti ni habera :lol:

Al kako ima bolestan zvuk , to je za pricu .

Sad ga stisnu kod vjecne vatre ma leeeeeti , neki i30 neshto hoce sa GTIom , ma smijeshno.

Prosao maloprije pored Aditasa na socijalnom ode na neki dernek , voPi u kesi :D
 
Legend
niksa je napisao(la):
probajte se ganjati sa njom :lol: mene fino bilo stiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid doduse bio sam u h getz

mah.. sve do jednom, previse ga gasa..

i ja vidjoh danas i ovu peticu i tog zutog sporta i mogu reci da je preopasan bas..

i vidjoh maybaha ispred hotela europa, strasno..

poslije u interex garazi bilo dosta chunera, i konacno da vidim nerminovu mk4, extra izgleda ;)
 
Član
ja sam prolazio nekoliko puta pored interexove garaze bilo je puno ...na pocetku bil crvena crvka...ali mislim da nije bio nermin...bas bi volio da sam vidio cvrku...:D
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
niksa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
sinoc..i maloprije je videna ona bijela GTI.. sinoc je vozila neka djevojka.... a danas je bio neki momak... steta sto nema ledice..ali extra je;)

ta je djevojka prije vozila onog zelenog siroka......

gospodja ade šmrka - vozi za 10 ;) nego igy sto ne sjede sinoc u bbi ja ti pokazujem mjesto a ti ni habera :lol:

Al kako ima bolestan zvuk , to je za pricu .

Sad ga stisnu kod vjecne vatre ma leeeeeti , neki i30 neshto hoce sa GTIom , ma smijeshno.

Prosao maloprije pored Aditasa na socijalnom ode na neki dernek , voPi u kesi :D

:cool::cool:
 
Član
Sinoc IGY a kod siti paba vidio zamal da ga udari neko auto sto je islo u rikverc :S
sav se zacrvenio . . men se cini da mu je malo falilo da ga zadavi a ko nebi:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top