Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas pike prodje sa full zatamnjenom narandzom na tockvima dva metra ispred mene,ja blicam,al taj momak nej*e nikog ziva....hehehe
danas sam vidio bulexa ispred merkatora prodje,cini mi se da je on......sjaji se golfonja ko da je sad ispod cekica,a stopovi predobro legli....
 

IGY

Član
trizex je napisao(la):
piketov dzip kod hotela :) i lover brunda kroz garazu u merkatoru

kontam da nije kupio dzipa pravo, pa se tek onda sjetih da je visok ko dzip :lol::lol:
aj sto me nasmija na sabahu :cool::cool::cool:
 
Član
limpi kulira kraj glavne stanice,zavalio se
zeko na baterije parkiran pred gimnazijom
bmw e39 zatamnjem KOMPLET;UKLJUCUJUCI I PREDNJU SAJBU!!:icon_rolleyes:
 
Član
@Edo vidio sam bimera, doduse skontao tek u retrovizoru po nalji :cool:

A ja lagano, malo po gradu gore-dole koji djir, sta cu kad je velegrad pa se obidje ni za 7 min :lol:

A maloprije parkiran bijeli porsche nase table, kod "vasera". Ljudi se okupili i slikaju se za fejsa :lol:
 
Član
JD. je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Ma j*ote zivot, maloprije vidjoh GOLF-a 6 GTI.... bijeli!!! kakav stroj da nepovjerujes

socijalac neki nije doplatio za LED stopke :D

e to nisam zapazio, al svakako iz bez njih fenomenalno izgleda...

bas sam se pitao kad ce se prvi primjerak pojaviti u gradu.

a sto se tice stopki, ona neka crvena 6 ima bas te LED i moram priznati da puno bolje izgledaju od obicnih, i eto kad je vec imao za GTI-a mogao je izdvojiti i za stopove;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
@Edo vidio sam bimera, doduse skontao tek u retrovizoru po nalji :cool:

A ja lagano, malo po gradu gore-dole koji djir, sta cu kad je velegrad pa se obidje ni za 7 min :lol:

A maloprije parkiran bijeli porsche nase table, kod "vasera". Ljudi se okupili i slikaju se za fejsa :lol:

ja mislio sama fabija ide:lol:
vidis li ti ista:lol:
bice veceras slika po fejsu s porseom :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top