Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
roki_actros je napisao(la):
Simpatican je...Kuznuo sam te odmah ali naletih brzo na onaj presjeceni dio, nigdje table "radovi na putu" :icon_mad:

ako budu jos i table morali kupovati nestat ce para za ono da se pokrpi,hehehe...na necemu se mora stediti... ;-)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
Juce ispred Omege u Tuzli vidio crvenog Golf 4. Nisam siguran jeli Nermin Suljagic. Uglavnom, neko je iz AMK Piemonte.. Extra golf, svidjaju mi se felge..

taj sam....zasto nisi prisao da upoznam koga iz zenice....hehe

Nisam bio siguran da si s foruma. Samo sam vidio finog golfa i tek kad si se okrenuo i krenuo nazad s parkinga vidio sam da ti na autu pise Piemonte :)
 
Član
u utorak dole kod muzeja noke. pa 187 hazore jucer...i maloprije clan astra skrece prema interex garazi a ja cekam da da migavac da se mogu ukljuciti a on ni habera...hah
 
MrShadow je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
Juce ispred Omege u Tuzli vidio crvenog Golf 4. Nisam siguran jeli Nermin Suljagic. Uglavnom, neko je iz AMK Piemonte.. Extra golf, svidjaju mi se felge..

taj sam....zasto nisi prisao da upoznam koga iz zenice....hehe

Nisam bio siguran da si s foruma. Samo sam vidio finog golfa i tek kad si se okrenuo i krenuo nazad s parkinga vidio sam da ti na autu pise Piemonte :)

kad prije cojk promijeni lokaciju???
ma da samo parkirao,usao u best,nakon dvije minute izsao i dzaba platio tiket...hehe
 
Član
adams je napisao(la):
aaaa vidio lovera, oko 18:00 stajo pored njeg, pa iza njeg :p , crveni sedam,pa do irca :p:123:, ja bio s POLOvnjakom, konto mahnut al zamrcena stakla pa kontam nece vidjet,izblamiracu se

skuzio sam ja poznat polo,vidim ide za mnom :D
a jesil veceras s kecom sviro pored omv? ja sam mahno
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
adams je napisao(la):
aaaa vidio lovera, oko 18:00 stajo pored njeg, pa iza njeg :p , crveni sedam,pa do irca :p:123:, ja bio s POLOvnjakom, konto mahnut al zamrcena stakla pa kontam nece vidjet,izblamiracu se

skuzio sam ja poznat polo,vidim ide za mnom :D
a jesil veceras s kecom sviro pored omv? ja sam mahno
da da ide za tobom :) nisam smjeo ni pritisnut gasa :), naa nisam izlazio veceras nigdje, sutra aBd skidam zimske gumice i stavljam gume pa cu bit vise uocljiv osim ksenona :)
 
Član
D_cash je napisao(la):
u utorak dole kod muzeja noke. pa 187 hazore jucer...i maloprije clan astra skrece prema interex garazi a ja cekam da da migavac da se mogu ukljuciti a on ni habera...hah
hahahaha :) vidim i ja poznat auto... pozz
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
adi187 i onaj zeleni polo sa luka...

polo vise nije na Luci,evo ga ovdje kod mene u komsiluku,a polo je prije bio kod mog rodjaka Denisa i on je clan foruma,sad ima drugog sivog pola,nagovaram ga evo da stavi slike,al izgleda mrsko mu.
 
Član
hahahaha frizuru :D tek me zbrijala frizerka pa da vidim jel sve ok :D ma sa onim stopama potpuno novi auto...
 
Administrator
vidio ervixa u auspuhu, i izlazi iz auspuha u solini a ja cekam ajd reko da ga upoznam i on je mene vidio al samo prodje iako sam mahnuo ;););):lol:
 
Član
code: KR je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
adi187 i onaj zeleni polo sa luka...

polo vise nije na Luci,evo ga ovdje kod mene u komsiluku,a polo je prije bio kod mog rodjaka Denisa i on je clan foruma,sad ima drugog sivog pola,nagovaram ga evo da stavi slike,al izgleda mrsko mu.

znam sa se momak prijavio na forum,, i da maloprije samga vidio, neka žena vozi:lol::lol::lol::D
 
Član
GreenDevilov corado u srebreniku lako ga prepoznat jedini u gradu :cool:

Mirsin leon vidjen u TZ ispred UKCa

& Ibiza od clana Pike prolazio kroz Spionicu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top