Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prije 15 minuta u Gracanici vidjena crna Astra B,ekstrem tuning,kompletan body kit,xenoni,poravnata zadnja tablica i pustena na branik...dobre neke fele,lijepo pusteno auto cini mi se i stakla da su zatamnjena...mislim da je neko sa foruma!?!?!? Poznato mi auto?
 
Član
oko 18:30h nenad na putu za lukavac...
. i oko 20h se vraca...na sickom .....:D:D
i Pike sa sibicom vrti se po stupinama:icon_twisted::icon_twisted:

upravo bio sa N E R M I N O M ------- S U LJ A G I C E M u Lukavcu...

Golf je odradjen extra cestitke :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Outrage je napisao(la):
Prije 15 minuta u Gracanici vidjena crna Astra B,ekstrem tuning,kompletan body kit,xenoni,poravnata zadnja tablica i pustena na branik...dobre neke fele,lijepo pusteno auto cini mi se i stakla da su zatamnjena...mislim da je neko sa foruma!?!?!? Poznato mi auto?
zar postoji astra B?
 
Got2b je napisao(la):
oko 18:30h nenad na putu za lukavac...
. i oko 20h se vraca...na sickom .....:D:D
i Pike sa sibicom vrti se po stupinama:icon_twisted::icon_twisted:

upravo bio sa N E R M I N O M ------- S U LJ A G I C E M u Lukavcu...

Golf je odradjen extra cestitke :cool::cool::cool::cool::cool:

hvala druze ;-)
vidio sam i ja Got2b-a u lukavcu,kao kakav ulicni killer stao na sred ulice s mobom u ruci.....haha
 
Član
audi sc je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Prije 15 minuta u Gracanici vidjena crna Astra B,ekstrem tuning,kompletan body kit,xenoni,poravnata zadnja tablica i pustena na branik...dobre neke fele,lijepo pusteno auto cini mi se i stakla da su zatamnjena...mislim da je neko sa foruma!?!?!? Poznato mi auto?
zar postoji astra B?
ahahahahahahahahahahahha OMG ovo je bilo ono udarno hahahahahahahaahahahahah :D
 
Član
Outrage je napisao(la):
Prije 15 minuta u Gracanici vidjena crna Astra B,ekstrem tuning,kompletan body kit,xenoni,poravnata zadnja tablica i pustena na branik...dobre neke fele,lijepo pusteno auto cini mi se i stakla da su zatamnjena...mislim da je neko sa foruma!?!?!? Poznato mi auto?

ma garant kadet iz 70-tih:lol:
 
Član
dodje jedna u zenicu,mislim da na haubi ima iron maiden nalju,nisam je bas zagledao izbliza,al je beton
nazad 2 izduva,zadnji branik sa difuzorom,tamna,felge,mislim crno-krom kombinacija
kvalitetno odradjeno komplet auto
ima zestoko ozvucenje
btw,po zenici standard
zerocool,limpi najcesce,astra...nekad tvrdoglavi...tanko sto se chunera tice:D
 
Član
Jutros malo prije 10 nermin suljagic lagano se vozika gradom, naravno ne zapaza okolinu nego samo pogled na cestu
 
Član
Vala tanki su cuneri kod nas, ali najjaci je onaj sa zutim sirokom, majko mila, treba mu klavir bacit na auto :D

A vidjam tu astru sa naljom, bila parkirana jednom na pravu/masinstvu, zagledali, drama autic, jedino ne znam koji je motor ispod.
 
Član
taj lik je iz Lukovog polja,bio sam kod njega,mehanicar,radio mamino auto
1,8 je u siroku
ima dosta anti-tuninga,al ima fkt i lijepih detalja,unutra je sve u bez kozi,na sjedistima kroz sredinu ima crnog platna,felge fino izgledaju
prednji kraj je los
ako neko hoce,imam slika dosta :D
jest da su s telefona,al vidi se,manje-vise sve :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top