Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
bulex vidjen oko 1 ispred omege, a zatvoras u 2 ispred omege skrenuo desno prema livnici, a ja prelazio cestu sa drugom kod medicinskog faxa al nesto bilo crno da masem:lol::lol::lol:
 
Član
bulex je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
nezz da li je bulex ili je onaj novi golf:icon_smile::icon_confused::icon_confused:uglavnom oko 12h na slatini:icon_twisted:

moguce je... vrtio sam se oko slatine... danas

štopovi pola crveni, pola bijeli:icon_confused: ili su bili upaljeni pa mi se učinilo:icon_confused::icon_confused:
 
vidjen Lover dvaputa,na OMW-u (sviram a on ni mukajt)i kod Omege prodje lagano bez nekulturnih gasovaaaaaaa...
vidjen i ervixov plavcan a i sivonja u novom naselju,a i neko s crnim fokusom mi blicao i mahahao,al neznam ko je(da nije ko s foruma)???
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen Lover dvaputa,na OMW-u (sviram a on ni mukajt)i kod Omege prodje lagano bez nekulturnih gasovaaaaaaa...
vidjen i ervixov plavcan a i sivonja u novom naselju,a i neko s crnim fokusom mi blicao i mahahao,al neznam ko je(da nije ko s foruma)???

:D nisi me prepoznao:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
bulex vidjen oko 1 ispred omege, a zatvoras u 2 ispred omege skrenuo desno prema livnici, a ja prelazio cestu sa drugom kod medicinskog faxa al nesto bilo crno da masem:lol::lol::lol:

tu sam se juce vrtio... po i oko slatine...

zlajaaa je napisao(la):
bulex je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
nezz da li je bulex ili je onaj novi golf:icon_smile::icon_confused::icon_confused:uglavnom oko 12h na slatini:icon_twisted:

moguce je... vrtio sam se oko slatine... danas

štopovi pola crveni, pola bijeli:icon_confused: ili su bili upaljeni pa mi se učinilo:icon_confused::icon_confused:

moguce je bijeli su ali svijetle crveno :D:D

zlajaaa je napisao(la):
bulex i onaj bijeli Citroen sa bijelim felama:D

stupasi se slijedeci put...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top