Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sinoc limpi kulira,dvaput sviramo,nista on:lol:
a i zeko na baterije parkira i blokira ulaz u gaus...sto je najgore,otisao prohodat:lol:
i sinoc neki pug 206 hdi,kao da sam ga vidio na forumu,ganja ga golf sestica tdi po bulevaru,i mi u lijevu traku i kraj obojice:D
 
Član
Uh sinoc, u koja doba?, Pomicao sam se svuda jucer, a i bile su neke seke u autu, tako da nije cudno sto nisam skontao i cuo, tko ti je kriv kad nemas barem dobre noge :lol:

A danas zeko svuda parkiran, oni bijeli krugovi na felama isto da hipnotiziraju :icon_eek:
 
Član
mozda je i triput
znam da smo te vidjeli tamo iznad penzionerskog,ides prema bazenima:D
i jos negdje jednom il dvaput
ne bi ja rekao da je bilo zena u autu,sumnjiv si mi:D
 
Član
IGY je napisao(la):
trizex je napisao(la):
piketov dzip kod hotela :) i lover brunda kroz garazu u merkatoru

kontam da nije kupio dzipa pravo, pa se tek onda sjetih da je visok ko dzip :lol::lol:
aj sto me nasmija na sabahu :cool::cool::cool:

pizdeci jedni shto ste se smijali smijali ste se... od sad je lowwww :))

nermin suljagic je napisao(la):
danas pike prodje sa full zatamnjenom narandzom na tockvima dva metra ispred mene,ja blicam,al taj momak nej*e nikog ziva....hehehe

imam jaku dioptriju a ne nosim cvike :)) ne zamjeri :D
 
Super Moderator
Mislim da sam vidio clana GaRGa na Vlasicu
TT bio parkiran ispred hotela pahuljica
prepozno sam ga po remusu
 

LSD

Član
got2b nesto brunda iz auta malo prije...a neki kolega mu skreno stalno mase rukama :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
BHT Ovisnik
bio sa dj_m4rko i nermin suljagicem i njegovom boljom polovicom na kavici,vidio zelu_gti napisti,te sandy_mo u prolazu na skuteru,te jos par forumasa na pisti:icon_smile:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
bio sa dj_m4rko i nermin suljagicem i njegovom boljom polovicom na kavici,vidio zelu_gti napisti,te sandy_mo u prolazu na skuteru,te jos par forumasa na pisti:icon_smile:

Dobro si me skonto hhh kolko sam se vrtio da vidim ko je umal nisam izletio iz one krivine :p, mogli ste i mene na tu kavu zvat :p
 
Član
LSD je napisao(la):
got2b nesto brunda iz auta malo prije...a neki kolega mu skreno stalno mase rukama :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

taj bi te kolega nabubo da si sta reko,nisi ni vidio ko je :D:D

sine fali ti pola auta sta je ono:icon_confused:
juce eddo na brcanskoj..
i zatvoras s audijem kod siporexa....ustimaj onaj lijevi far:D:D

veceras pike skrece u garazu i lover na stupinama ode u goste:D
 
Član
D_cash je napisao(la):
danas Aditas oko ( da se nisi slucajno preselio u SA ) i igy proleti maltom oko 6...

Hehe.. vec 8 godina imam svoj stan u Sa... Pola sedmice sam tu pola u Gradačcu... A de malo blicni nekad, ili masi... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top