Brcko Speed Show

Brcko Speed Show

Član
AnDel je napisao(la):
ej bas steta, zao i meni bi kad vidjo, vec je bila vucna sluzba stigla kad sam se ja vracao iz grada.... nadam se da je samo lim da nije nista strasno ;)

rashladna tecnost iscurila, interkuler je udaren, to je sto sam ja vidio......nadam se da nema puno stete....malo je onakvih vozila na nasoj sceni
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Svaka cast za skup. Lijepih trka je bilo. Momci samo tako nastavite.

P.S. Ako neko moze reci koliko je ogranicenje kod FIS-a kod onog cika radara, da znam sta me sleduje:D

AnDel je napisao(la):
dajte slike ;)

usput, mislim da sam vidio semberovog plavog keca , izgleda imao udes prednji kraj slupan , nadam se da grijesim :icon_question:

Ne grijesis druze, mi smo naisli minut posle udesa. Prednji kraj udaren, neznam kolka je steta. Zao mi cojka u PM.Al opet sreca nikom nista nije bilo



znam da je bio znak 70 kad se ide iz TZ prema brckom..
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Svaka cast za skup. Lijepih trka je bilo. Momci samo tako nastavite.

P.S. Ako neko moze reci koliko je ogranicenje kod FIS-a kod onog cika radara, da znam sta me sleduje:D

AnDel je napisao(la):
dajte slike ;)

usput, mislim da sam vidio semberovog plavog keca , izgleda imao udes prednji kraj slupan , nadam se da grijesim :icon_question:

Ne grijesis druze, mi smo naisli minut posle udesa. Prednji kraj udaren, neznam kolka je steta. Zao mi cojka u PM.Al opet sreca nikom nista nije bilo



steta za keca...predobro auto,valjda nije strasna steta... a ogranicenje je 80km + tolerancija
 
Član
ma stici ces vas razglednica ne brinite:lol:

dajte nam te liknove sa fb....dok neko ne ubaci slike
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
mladjo22 je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
A kakav radar ima kod FIS-a :icon_confused:
patrola ili da nije postavljen onaj sto sam slika

stacionarni

Nisam znao da ima.

I ja ga vidio 5 metara prije, sunce islo u oci.
Ako je 70 ili kako neko rece 80 dobro sam proso jer mi je kazaljka bila izmedju 70 i 80

ima znak preporuke 70 al je ogranicenje 80 pa on okida na 89km...
 
Član
Jaoo , najskuplja ce slika da vam dodje kuci xd :D Hehe , oce bit kaznica a svi su ono stisli malo kraj Fis-a :p :123:
 
Član
www.facebook.com/media/set/?set=a.4735499794910.2184350.1517282517&type=3
evo slike...valjda se vidi :)
 
Član
Одг: Brcko Speed Show

Vide se super slike.:)

Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Član
Maestral je napisao(la):
Jaoo , najskuplja ce slika da vam dodje kuci xd :D Hehe , oce bit kaznica a svi su ono stisli malo kraj Fis-a :p :123:

Da te razocaram jbg ipak nece stici:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Hehe , kako za koga xd :D :123: http://www.sodalive.ba/lukavac/godisnjica-street-race-team-a-lukavac/
svi ste pozvani :)

644638_107229726098632_568484662_n.jpg

560917_107223196099285_1239688284_n.jpg


Nesreca :SSSSS
 
Član
Maestral je napisao(la):
Hehe , kako za koga xd :D :123: http://www.sodalive.ba/lukavac/godisnjica-street-race-team-a-lukavac/
svi ste pozvani :)

644638_107229726098632_568484662_n.jpg

560917_107223196099285_1239688284_n.jpg


Nesreca :SSSSS




prolazio sam iz suprotnog smijera i vidio ovu situaciju

dobro ga je opucao

bas steta
 
Top