Brcko Speed Show

Brcko Speed Show

Član
[/quote]

vidili smo gdje si bio prosli put na malezijskom :lol::lol::lol:

[/quote]

zato i hocu da probamo ko ljudi na crti, posto se vadis na taj malezijski stalno...osim sto smo bilo nas trojica u autu (teski, a i oprezni saputnici), a i nije to to, divljanje po magistrali je rizik, provjereno :cool: ;)
da ne spominjem da sam te morao pustati :D
abd da budemo na race-u pa ko dobije brzi je i et' ;)
 
dolazim . naravno ako bude ljepo vrijeme... samo da nam kisa ne padne... a ko ide iz tz lukavca i obliznji mjesta... mozemo i u koloni lagano do brckog...
kome se svidja ideja da se dogovorimo pa da krememo zajedno....
 
Član
Pa drug evo ide SRT Lukavac , zans da smo stajali na Junuzovicu sad u nedelju poslije okupljanja u Ciljugama :) :123: I mi cemo se sabrat i u kolonu , mi cemo se naci na Junuzovic Kopexu u 10h ujutru..i Lagano krenut prema brckom :)
 
Dodjite ja sta ce te :)

Mi smo gore od subote, priredjujem pistu, postavljamo opremu i to i navece smo gore rostiljamo i pijemo, pa ko hoce nek nam se pridruzi noc ranije :cool:

novost jedna, nasli smo sponzora nagrade u vrijednosti do 400 km, odnosi se na čipovanje auta.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Dodjite ja sta ce te :)

Mi smo gore od subote, priredjujem pistu, postavljamo opremu i to i navece smo gore rostiljamo i pijemo, pa ko hoce nek nam se pridruzi noc ranije :cool:

novost jedna, nasli smo sponzora nagrade u vrijednosti do 400 km, odnosi se na čipovanje auta.

Imali dB i Stayl :icon_confused:
 
do 12 prijave, nema mjerne opreme nikakve, jer nam pista, odnosno duzina iste nam ne dopusta da pravimo rejs na 402m. a i ovo nam je prvi rejs, malo da se uigramo u organizatorskoj ulozi. Poslije ovog abd slijedi registracija kluba pa ce sve bit lakse, iduce godine zovem Seju da vidimo za opremu da to bude sve na visoj razini, ovo sad je vise zabavnog karaktera.
nagrade nazalost nema novcanih, al imamo neke zajebane velike pehare, a uostalom i kotizacija je simbolicna, samo 5 km stoga dodjte da se izvozate, da se druzimo, rostiljamo, zajebavamo, ovo je ipak zatvaranje sezone, poslije ovog vise nikakvih auto dogadjaja nema do iduce godine ;)

e a stajling imao samo kao najbolje auto po izboru publike, svi ce na ulazu dobit po jednu like nalju koju ce lijepit na auto koje im se najvise svidja, na kraju dana cemo izbrojat lajkoive i tom ide nagrada ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
do 12 prijave, nema mjerne opreme nikakve, jer nam pista, odnosno duzina iste nam ne dopusta da pravimo rejs na 402m. a i ovo nam je prvi rejs, malo da se uigramo u organizatorskoj ulozi. Poslije ovog abd slijedi registracija kluba pa ce sve bit lakse, iduce godine zovem Seju da vidimo za opremu da to bude sve na visoj razini, ovo sad je vise zabavnog karaktera.
nagrade nazalost nema novcanih, al imamo neke zajebane velike pehare, a uostalom i kotizacija je simbolicna, samo 5 km stoga dodjte da se izvozate, da se druzimo, rostiljamo, zajebavamo, ovo je ipak zatvaranje sezone, poslije ovog vise nikakvih auto dogadjaja nema do iduce godine ;)

e a stajling imao samo kao najbolje auto po izboru publike, svi ce na ulazu dobit po jednu like nalju koju ce lijepit na auto koje im se najvise svidja, na kraju dana cemo izbrojat lajkoive i tom ide nagrada ;)



fora!!!!


mada mene zanimaju neke druge stvari :123:
 
Član
Mogu ti reci samo svaka Vam cast ....

Drago mi je sto novopeceni klubovi se trude da naprave nesto , da probaju organizovati nesto , iako je situacija u drzavi teska i jako je tesko za takve stvari naci sponzore .

Erole puno srece ti kao forumas i kao neko ispred Auto Moto Kluba 70 -Sanski Most u organizaciji zelim .

Mi smo dosad organizovali OVS Bihamk , prve godine odmah smo dobili nagradu kao najboljeg organizatora, a evo bgm i ove godine nam aBd slijedi isto , nazalost jos nismo pokusali nikakav event da organizujemo u stilu tuning-a ali bice i to nadam se ...

Uglavnom nek je SRETNO ;);)
 
badboy je napisao(la):
Mogu ti reci samo svaka Vam cast ....

Drago mi je sto novopeceni klubovi se trude da naprave nesto , da probaju organizovati nesto , iako je situacija u drzavi teska i jako je tesko za takve stvari naci sponzore .

Erole puno srece ti kao forumas i kao neko ispred Auto Moto Kluba 70 -Sanski Most u organizaciji zelim .

Mi smo dosad organizovali OVS Bihamk , prve godine odmah smo dobili nagradu kao najboljeg organizatora, a evo bgm i ove godine nam aBd slijedi isto , nazalost jos nismo pokusali nikakav event da organizujemo u stilu tuning-a ali bice i to nadam se ...

Uglavnom nek je SRETNO ;);)

Drago mi je vidjeti da se netko bori za te skupove i veliki sam fan što se tiče utraka i nadam se da dolazimo mi iz Ljubuškog.. Javite se nama da vas i mi malo poguramo sto se tiče sponzorstva...

http://www.facebook.com/TurboServisK?ref=hl

http://turboservisk.pik.ba/


boleM je napisao(la):
U Brčkom 23. septembra počinje prvi legalni BRČKO SPEED SHOW, do sada najveći auto karavan.

Utrka će biti organizovana u pet kubikažnih klasa, a održat će se na poljoprivrednom aerodromu u Brčkom – naselje Brod.

252554_441247809247951_1037657095_n.jpg

Raspored takmičarskih klasa:

1. klasa: do 1600 ccm

2. klasa: od 1.6 do 2.0

3. klasa: od 2.0 do 2.5

4. klasa: preko 2.5

5. klasa: svi dizel motori


http://www.facebook.com/brcko.speed.show?ref=stream

http://portal24h.ba/23-septembra-pocinje-prvi-brcko-speed-show/

Pozdrav

Javite se nama da vas i mi sponzoriramo!!!

Nadam se da ćemo mi i iz Ljubuškog doći!!!

http://www.facebook.com/TurboServisK?ref=hl

http://turboservisk.pik.ba/
 
Član
I daj molim vas zaduzite nekoga da fino snima vecinu rejsa da i mi koji ne mozemo doci vidimo kako je bilo a ne 4 klipa od po 2 minuta.
 
bice dvije televizije koje ce snimat cijeli dan ;)

fala svima, kasno je sad za dodatne sponzore, abd sljedece sezone se dogovorimo oko svega.

Nista ljudi, dodjite, ako vas bilo sta zanima ili zalutate, mada cemo postavit putokaze do piste, nebitno, evo moj broj pa zovite

063 983 182
 
Top