Brcko Speed Show

Brcko Speed Show

Član
ne , ne org. ce biti da se nadjemo svi ispod petlje na sickom na onoj benz pumpi pa cemo odatle krenut mi cemo se okupiti tu u 10 i 15 :)
 
Član
gledam po facebook-u kijamet slika, nadam se da ce se i ovdje pojavit. Ovaj fol sa like-ovima je extra fora, svaka cast erolu i drustvu kad u ovakvoj situaciji uspiju pokrenuti bilo sta. iskreno se nadam da cete uskoro osnovati AMK i da ce vam se ovaj event ponavljati iz godine u godinu;)
 
Član
dajte slike ;)

usput, mislim da sam vidio semberovog plavog keca , izgleda imao udes prednji kraj slupan , nadam se da grijesim :icon_question:
 
Član
Svaka cast za skup. Lijepih trka je bilo. Momci samo tako nastavite.

P.S. Ako neko moze reci koliko je ogranicenje kod FIS-a kod onog cika radara, da znam sta me sleduje:D

AnDel je napisao(la):
dajte slike ;)

usput, mislim da sam vidio semberovog plavog keca , izgleda imao udes prednji kraj slupan , nadam se da grijesim :icon_question:

Ne grijesis druze, mi smo naisli minut posle udesa. Prednji kraj udaren, neznam kolka je steta. Zao mi cojka u PM.Al opet sreca nikom nista nije bilo
 
Član
ej bas steta, zao i meni bi kad vidjo, vec je bila vucna sluzba stigla kad sam se ja vracao iz grada pa nisam ni stajao da vidim treba li ljudima sta pomoc.... nadam se da je samo lim da nije nista strasno ;)
 
Top