Brcko Speed Show

Brcko Speed Show

Član
o jbm ti trunje pa u sta je udario? ja i vladicA BAS komentarisemo kako ima jake fele i ovo ono golf u ful stanju msm zao mi je:icon_cry:
 
Član
pa vidis da je udario u audija

steta je stvarno, bitno da niko nije povrijedjen, lim je nadoknadiv:icon_wink
 
Cuo sam se sa Talom upravo, nazalost tuzna vijest, Golf je totaliran.

Eh sad dalje, hvala svima na cestitkama, koliko vidim haman da nezadovoljnih ni nema, ima propusta, bilo bi cudno da nema, prvi nam je put, pratim rejs scenu vec 6 godina, al u ulozi ogrnizator nikad nisam bio, uglavnom iz ovog danas mnogo smo naucili.

Fol sa like-ovima je bio veliki FAIL, doslo je do takvog sranja i ciganluka, receno nam je da se islo do te mjere da su se skidali lajkovima sa tudjih auta i lijepilo na svoje. Nasi ljudi to nazalost nisu vidjeli, pa nismo mogli da dikvalifikujemo na rijec nekog drugog. Duboke isprike svima koji se u vezi toga smatraju zakinutim, ispalo je bas bezveze, i dalje smatram da je ideja bila dobra samo da su se ljudi drzali pravila.

Nasi planovi poslije ovog su definitivno osnivanje i registracija kluba. Imamo nekih ideja za lokacije, jer ova pista i njena duzina nije dovoljna ni za 16 klasu na 402, dobra je za ovakve opsutene event-e, ali bilo sta ozbiljnije ne moze.
Ako uspijemo izganjat ovu jednu lokaciju to ce da bude zlo od rejs, no to je sve na dalekom stapu, stoga o tom po tom.

Hvala svima koji su dosli, koji su se utrkivali, zavrsili smo relativno brzo, mislim cak i sasvim dovoljno dugo, auta su se pocela skupljat oko 11, sve je zavrsilo do 6, mjera :)
 
Zao mi je sto je tala razbio auto, ali nek njemu nije nista, veliki je to majstor tako da ce napraviti jos boljeg golfa:cool:


za organizaciju sve 5!!!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Cuo sam se sa Talom upravo, nazalost tuzna vijest, Golf je totaliran.

Eh sad dalje, hvala svima na cestitkama, koliko vidim haman da nezadovoljnih ni nema, ima propusta, bilo bi cudno da nema, prvi nam je put, pratim rejs scenu vec 6 godina, al u ulozi ogrnizator nikad nisam bio, uglavnom iz ovog danas mnogo smo naucili.

Fol sa like-ovima je bio veliki FAIL, doslo je do takvog sranja i ciganluka, receno nam je da se islo do te mjere da su se skidali lajkovima sa tudjih auta i lijepilo na svoje. Nasi ljudi to nazalost nisu vidjeli, pa nismo mogli da dikvalifikujemo na rijec nekog drugog. Duboke isprike svima koji se u vezi toga smatraju zakinutim, ispalo je bas bezveze, i dalje smatram da je ideja bila dobra samo da su se ljudi drzali pravila.

Nasi planovi poslije ovog su definitivno osnivanje i registracija kluba. Imamo nekih ideja za lokacije, jer ova pista i njena duzina nije dovoljna ni za 16 klasu na 402, dobra je za ovakve opsutene event-e, ali bilo sta ozbiljnije ne moze.
Ako uspijemo izganjat ovu jednu lokaciju to ce da bude zlo od rejs, no to je sve na dalekom stapu, stoga o tom po tom.

Hvala svima koji su dosli, koji su se utrkivali, zavrsili smo relativno brzo, mislim cak i sasvim dovoljno dugo, auta su se pocela skupljat oko 11, sve je zavrsilo do 6, mjera :)

Svaka cast Erolu i drugarima sto su se potrudili i napravili bar neki dobar dogadjaj u nasem gradu,koji je sam po sebi dosadan i pogotovu nedeljom mrtav:icon_cry:
Bio sam na race-u jedino sto mi se nije svidjalo i svemu tome bio je covjek za mikofonom jer se slabo snasao u ulozi voditelja itd,ostalo je sve super i sve pohvale za organizatore,ako uspijete da osnujete klub odmah se uclanjujem tj imate vec jednog clana;) a steta za onog golfa 1 isao je tako dobro u svojoj klasi :icon_eek:
 
Član
meni je fora kad vidim prevarante i prijavljivanje nizih klasa, pa krađa lajkova i lijepljenje na svoj auto :lol:

joj jesu ljudi jadni to je meni haos :lol:
 
Član
564470_448250205225954_1522675509_n.jpg


Boraa 1.9 TDI :)
 
Član
Steta za Talinu masinu. Lampa jedina u gradu, pored miliona grobova. Ne znam da li sam upravu, ali na ovom mjestu nema uopste oznaceno prije krivine da se uspori zbog radova na putu, barem nije bilo kad sam ja nailazio jer sam se i ja zamalo ovako ''nasukao''... Stvarno steta.
 
Član
etno je napisao(la):
Steta za Talinu masinu. Lampa jedina u gradu, pored miliona grobova. Ne znam da li sam upravu, ali na ovom mjestu nema uopste oznaceno prije krivine da se uspori zbog radova na putu, barem nije bilo kad sam ja nailazio jer sam se i ja zamalo ovako ''nasukao''... Stvarno steta.

ima oznaceno ali vec kad se udje u ostru krivinu nakon velikog pravca na kojem auto tolike snage moze razviti 200 km/h...i vozaceva je odgovornost, ali i ovi nasi politicari pred izbore raskopaju 50 metara asfalta i prave ga 2 mjeseca i ugrozavaju sigurnost, to nema nigdje na svijetu al eto, steta auta.;)
 
kriv je vozac, kad svi cekamo u redu nek i on ceka a ne ko divljak obilazi kolonu i takvih mi nije zao...
ima semafor koji regulise saobracaj jer je samo jedna traka aktivna, nek su poceli radit pa makar pred izbore a ne svako malo stijena na putu:icon_mad:
 
Top