BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
premocno izgledaju na autu;)

hvala druze,

Super su legle , mislio sam da ce 18 biti male ali su se uklopile pravo sa starom karambolkom nebi to bilo to . Uzivo izgleda jos dosta bolje :icon_smile:.
 

LSD

Član
ovo je auto mojih snova!bas neku noc anjo sam ovakvog samo sto je bio perla plavi!:lol::lol::lol:
super stari!samo naprijed
 
Teško da bi mu neke mogle bolje stajati od ovih :icon_smile: pošto je komentar za branik izbrisan onda da ponovim...totalno drugo auto samo sa branikom, a tek i felge sada...eh sad samo traži i ostatak da to bude čista perfekcija (u što nema sumnje da će biti), al ima vremena i za tog, ipak nije jeftin za sređivanja :)
u svakom slučaju...extra ;)
 
Član
djavolica je napisao(la):
Teško da bi mu neke mogle bolje stajati od ovih :icon_smile: pošto je komentar za branik izbrisan onda da ponovim...totalno drugo auto samo sa branikom, a tek i felge sada...eh sad samo traži i ostatak da to bude čista perfekcija (u što nema sumnje da će biti), al ima vremena i za tog, ipak nije jeftin za sređivanja :)
u svakom slučaju...extra ;)

Ma da dugo sam se dvoumio i trazio sam neke felge sa Falcom ali na kraju odluka je pala na ove i nisam se pokajao kao sto kazes totalno drugo auto a branik je lego samo tako , a to si upravo da nije jeftin za sredivanje :lol: nimalo . al samo polako jedno po jedno.:cool:
 
Član
felge su ubice!!! perfektno izgleda, po meni jos samo llumar folije, i farove kad stignes :)
 
Član
Astra je napisao(la):
felge su ubice!!! perfektno izgleda, po meni jos samo llumar folije, i farove kad stignes :)

Lumar ce biti mozda tamo krajem ljeta nista sad potrosio sam se:D i to samo blago bi zatamnio nista pretjerano , a farove sa lecom tesko je to naci a uzeo bi ako naletim gdje .

poKle je napisao(la):
Extra bmw. Svaka cast :D

hvala drug:icon_biggrin:.
 
bmw 330d je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Teško da bi mu neke mogle bolje stajati od ovih :icon_smile: pošto je komentar za branik izbrisan onda da ponovim...totalno drugo auto samo sa branikom, a tek i felge sada...eh sad samo traži i ostatak da to bude čista perfekcija (u što nema sumnje da će biti), al ima vremena i za tog, ipak nije jeftin za sređivanja :)
u svakom slučaju...extra ;)

Ma da dugo sam se dvoumio i trazio sam neke felge sa Falcom ali na kraju odluka je pala na ove i nisam se pokajao kao sto kazes totalno drugo auto a branik je lego samo tako , a to si upravo da nije jeftin za sredivanje :lol: nimalo . al samo polako jedno po jedno.:cool:

Ma kad je auto vrijedno toga nije ti žao ni uložiti ;) fin auto, fin motor pa zašto onda ne bi bilo vrijedno i srediti ga :) samo nek on sluša kako treba a za sređivanje nema potrebe za žurbom, jedno po jedno i dođe sve na svoje, a felgi što se tiče pun pogodak, stajalo bi i nešto sa falcom dobro al ovo je prava stvar za njega ;)
 
Član
opa,felge extra,svaka cast na izboru,samo cuvaj se rupa...puši gume na makar 2.4 bara da izbjegnes ostecenja prilikom udara,ja sam prve 19ke par puta ostetio jer su bile manje puhane.

koje si gume uzeo?
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
opa,felge extra,svaka cast na izboru,samo cuvaj se rupa...puši gume na makar 2.4 bara da izbjegnes ostecenja prilikom udara,ja sam prve 19ke par puta ostetio jer su bile manje puhane.

koje si gume uzeo?

Ok valja mi provjeriti sutra koliko su naduhane THANKS ;).

A Gume su Goodyear Eagle 225-40-18 sve cetri.

adi6 je napisao(la):
nema sta sredzen je sa ukusom svaka cast izgleda ;);)

hvala.:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top