BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SMtuning je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
hjooooj druze perfekcija...preduhitrio si me s felgama :icon_biggrin: auto je drugo skroz...nevjerovatno sta ove felge urade...odlican izbor...a sto se tice farova...origigi s lecama za njega su preskupe...trazio sam ja i odusto kad sam vidio cijenu...a one neke znj marke nisu toliko skupe ali su loshe...imaju sastavljene zmigavce i nestoje mu nikako...ti sve sto trebas jos je llumar i mozda samo prstenove ako hoces i to je druze vrh...svaka cast jos jednom:cool:

axaxaxax,i ja kazem ferle su ekstrica,ja sam ih sebi bas gledao da uzmem nekidan i u Taksi-Baru su 316 km komad,sve u svemu najbolja feluga za bmwpozz

To je definitivno...ako uzimas to je vrh:cool:
 
Super Moderator
ma extra drug nema sta... svaka cast na izboru i da te dobro sluze :D
a kakve farove imas daj okaci sliku da vidimo ? jer ja koje god sam vidio na e46 da su naknadno stavljeni su ruzniji od fabrickih... da ti je originalne al skupi joj :D
jos samo folije da uradis... uradi ko sto je u mene bilo ako se sjecas... ako se ne sjecas poslat cu ti sliku pa se orjentisi posto je auto isto taman ces vidjeti mjeru kako da uradis :D
cuvaj se rupa sada polako :D ;)
 
Član
bulex je napisao(la):
o druze felge su sjele samo tako..... moj ti je savjet... ustvari to je samo moje misljenje.... da ove lajsne crne ofarbas u boju auta... izgledo bi bimer jos bolje xD

hvala druuze a vidjecu to za lajsne , vidio sam par auta na internetu da su to uradili i moram priznati da auto izgleda bolje i dosta mlade :icon_smile: .. Ali ovaj put nista mozda slijedeci godisnji ..

nodiash je napisao(la):
Moze ti bilo koji auto elektricar postavit prstenove...oni se samo umjesto pozicije ubace...a lako ih je nakacit na farove...a spojler ceka mene da dodjem...vidim ti kod kuce pa se zado momacki:cool:

e drug a kako je kod tebe jeli prstenovi svjetle samo kad su pozicije upaljene ili stalno , a moram naci nekog majstora da mi to odradi raspitacu se malo.. A valja iskoristiti 15 dana maxsimalno :lol: jos malo pa si ti na redu :lol::lol:. pozdrav

Default je napisao(la):
vidi se da imas ukusa, felge su legle za 10... samo odradi jednu sitnicu i ko bombona je, a to je da ofarbas lajsne u boju auta :)


hvaLA , a vidjecu za lajsne odradicu to vjerovatno :cool:.

allroad je napisao(la):
ma extra drug nema sta... svaka cast na izboru i da te dobro sluze :D
a kakve farove imas daj okaci sliku da vidimo ? jer ja koje god sam vidio na e46 da su naknadno stavljeni su ruzniji od fabrickih... da ti je originalne al skupi joj :D
jos samo folije da uradis... uradi ko sto je u mene bilo ako se sjecas... ako se ne sjecas poslat cu ti sliku pa se orjentisi posto je auto isto taman ces vidjeti mjeru kako da uradis :D
cuvaj se rupa sada polako :D ;)

Ma farovi su njegovi original samo sto nemaju lecu za xenone , ako nalete neki original sa lecom to bi uzeo a slike tvog bmw jos imam na emailu pa cu pogledati ;).

335i je napisao(la):
super izbor pravo mu legle nema dalje..sretno u daljem radovima

hvala :cool:

0g1 je napisao(la):
prelijepo izgleda , sve cestitke i pohvale ;)


thanks-:)


Schumi je napisao(la):
Šta da kažem što već nije rečeno,ubo si u sridu :D

i ja mislim da jesam druze :lol:, hvala za komentar.
 
Član
Svijetle stalno druze...upale se zajedno sa svjetlima i to u kombinaciji sa xenonima izgleda jebeno dobro...a naravno kad upalis samo pozicije svijetle samo prstenovi...nebi ih ni stavljo da rade samo kad upalis poziciju...kolko cesto poziciju koristis ne bi ih nikad ni upalio :)
 
Član
nodiash je napisao(la):
Svijetle stalno druze...upale se zajedno sa svjetlima i to u kombinaciji sa xenonima izgleda jebeno dobro...a naravno kad upalis samo pozicije svijetle samo prstenovi...nebi ih ni stavljo da rade samo kad upalis poziciju...kolko cesto poziciju koristis ne bi ih nikad ni upalio :)

a ja opet kontao mozda se moze po danu samo na pozicijama voziti tj prstenovima da se malo xenoni postede:lol:.
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Svijetle stalno druze...upale se zajedno sa svjetlima i to u kombinaciji sa xenonima izgleda jebeno dobro...a naravno kad upalis samo pozicije svijetle samo prstenovi...nebi ih ni stavljo da rade samo kad upalis poziciju...kolko cesto poziciju koristis ne bi ih nikad ni upalio :)

a ja opet kontao mozda se moze po danu samo na pozicijama voziti tj prstenovima da se malo xenoni postede:lol:.

hehehe pa mozes bez problema kod nas i u okolini..ja vozim tako..nece ti niko nista al npr. kad sam isao za rajvoSA i negdje u Olovu zaustavi me papak i hoce da naplati kaznu...a pozicije vise svijetle nego one njegove halogenke na onom golfersu:D
 
Član
p6051169.jpg
[/URL][/img]
p6051169.jpg
p6051167.jpg


p6051167.jpg
[/URL][/img]


Evo malo Vecih slikica , bice jos postavio sam crne zmigavce naprijed ali trenutno nemam slika pa cim bude postavljam!!!
Imam jos da ugradim angel eyes i Lip spojler to vec imam samo ceka ugradnju i da vidim kako ce Nodiash ofarbati svoj spojler :icon_smile:.



pbmw.jpg
[/URL][/img]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top