BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ja ne znam o čemu vi raspravljate, normalno je da za par godina odeš malo na glavu na cijeni auta jer cijena mu kroz godine sigurno neće porasti, iduće godine umjesto 24k vrijedit će 22 ako i toliko... I ako si ga već mislio prodavati i kupovati E92 uradi ti odmah jer čekanje ti ništa neće pomoći bez obzira koliko se nodiashu sviđa tvoje auto :)...

Što se tiče trke imam ja lijek za tebe u vidu A4 B7 3.0 TDI-a dosada najbržeg 3.0 TDI-ja na ovim prostorima ;)...

Koliko taj ima konjica , to je neka masina.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ja ne znam o čemu vi raspravljate, normalno je da za par godina odeš malo na glavu na cijeni auta jer cijena mu kroz godine sigurno neće porasti, iduće godine umjesto 24k vrijedit će 22 ako i toliko... I ako si ga već mislio prodavati i kupovati E92 uradi ti odmah jer čekanje ti ništa neće pomoći bez obzira koliko se nodiashu sviđa tvoje auto :)...

Što se tiče trke imam ja lijek za tebe u vidu A4 B7 3.0 TDI-a dosada najbržeg 3.0 TDI-ja na ovim prostorima ;)...


He he ...Te igracke sam najvise jeo kad sam bio kod kuce....
Od TDI-a jest najbrzi ..al 3.0d motora bogami nije...
330d Facelift sa 245 ga jede.....A ja da ne pricam....
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ja ne znam o čemu vi raspravljate, normalno je da za par godina odeš malo na glavu na cijeni auta jer cijena mu kroz godine sigurno neće porasti, iduće godine umjesto 24k vrijedit će 22 ako i toliko... I ako si ga već mislio prodavati i kupovati E92 uradi ti odmah jer čekanje ti ništa neće pomoći bez obzira koliko se nodiashu sviđa tvoje auto :)...

Što se tiče trke imam ja lijek za tebe u vidu A4 B7 3.0 TDI-a dosada najbržeg 3.0 TDI-ja na ovim prostorima ;)...


He he ...Te igracke sam najvise jeo kad sam bio kod kuce....
Od TDI-a jest najbrzi ..al 3.0d motora bogami nije...
330d Facelift sa 245 ga jede.....A ja da ne pricam....

Sta sad kazes Goca !!? :D :123:
 
Član
Astra je napisao(la):
jedes ga sa chipom,da i on chipa pa onda treba stati na liniju :)

I da ga chipa ,opet bi to bilo tu negdje...par konja manje vise...Al je obrtni moment na strani BMW-a
Uostalom moj je stock 231...a ja pricam za stock facelift koji je 245 ks
a audi je 240ks..Znaci tu su negdje,Audi je laksi a Bimer ima vise obrtnog..i vise konja ...i na kraju ima bolje performanse od A4 3.0 TDi..
:icon_exclaim:
 
Super Moderator
TDi Power je napisao(la):
allroad je napisao(la):
nemoj coupe-a
samo 4 vrata.. to je BMW :D

Sto to,meni je Coupe uvijek bio ljepsi,jedino ako mu treba 4 vrata onda ok.
BMW je prelijep stvarno nema dalje;)

ne znam drug meni su uvijek ljepse limuzine
ja inace volim velika auta al BMW 3 je jeda od manjih koji mi je najdrazi
sanjam o e90 sa 4 vrata :D
a odgovaro bi mi i ovakav e46 i to je zvjerka
BMW s dvoja vrata mi je ljepsi samo e36 i onaj prije e30 ostalo sa 4 vrata je bolje :D
 
BHT Ovisnik
meni se od svih bimera nekako najmanje sviđa e90 sa 4 vrata,zadnji kraj su malo zasrali,unutra prostranost manje vise nije ni velika,ni mala,ako mu auto nije za posla potrebnop zasto ne coupe:cool:
 
Član
TDi Power je napisao(la):
allroad je napisao(la):
nemoj coupe-a
samo 4 vrata.. to je BMW :D

Sto to,meni je Coupe uvijek bio ljepsi,jedino ako mu treba 4 vrata onda ok.
BMW je prelijep stvarno nema dalje;)

Pa moram biti iskren pa reci da se i meni coupe svida vise , a posebno nova serija e92 on mi je prelijep mada sam zaljubljen i u svog bimera :D i ipak auto sa 4 vrata je prakticinije kad imas porodicu i malu djecu :cool:.

Hvala za komentar.
 

MTR

Član
sve u svemu me cudi kako do sad nisam bacio komentar , bembara je mrcina prava , sve po PS-u :cool::cool:;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top