BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eagle f1 assymetrico?
najbolja guma,kod mene na autu vec dugo ta guma,a i prije samo goodyear :)
jako dobar izbor
 
Član
i kad provjeris i vidis na kojoj kolicini zraka ti se najbolje ponaša,opet preporucujem da više napušeš radi rupa,al onda treba malo manje po krivinama ulijetat da ne frkneš.
pogledaj na nekom stranom forumu sta kazu za pritisak u gumama na toj velicini
 
Član
hjooooj druze perfekcija...preduhitrio si me s felgama :icon_biggrin: auto je drugo skroz...nevjerovatno sta ove felge urade...odlican izbor...a sto se tice farova...origigi s lecama za njega su preskupe...trazio sam ja i odusto kad sam vidio cijenu...a one neke znj marke nisu toliko skupe ali su loshe...imaju sastavljene zmigavce i nestoje mu nikako...ti sve sto trebas jos je llumar i mozda samo prstenove ako hoces i to je druze vrh...svaka cast jos jednom:cool:
 
Član
ima u sarajevu jedan sad skoro identican tvom samo crni krov ima, vidjam ga svaki dan i svaki put zabalim za njim:cool:
 
Član
nodiash je napisao(la):
hjooooj druze perfekcija...preduhitrio si me s felgama :icon_biggrin: auto je drugo skroz...nevjerovatno sta ove felge urade...odlican izbor...a sto se tice farova...origigi s lecama za njega su preskupe...trazio sam ja i odusto kad sam vidio cijenu...a one neke znj marke nisu toliko skupe ali su loshe...imaju sastavljene zmigavce i nestoje mu nikako...ti sve sto trebas jos je llumar i mozda samo prstenove ako hoces i to je druze vrh...svaka cast jos jednom:cool:

Hajde druze sad ces i ti na odmor pa ce leci felge :cool:, al samo polako vec si dosta uradio na autu . a da vidjecu za prstenove posto ih vec imam samo trebam nekoga da mi ih ugradi a neznam ko bi mogao:icon_sad: , muha mi rekao 70 km za ugradnju pa mi nesto puno to ja toliko platio prstenove .. jesili ti nabacio mali spojler na gepek ili cekas sad odmor . pozdrav

lov2xlr8 je napisao(la):
i kad provjeris i vidis na kojoj kolicini zraka ti se najbolje ponaša,opet preporucujem da više napušeš radi rupa,al onda treba malo manje po krivinama ulijetat da ne frkneš.
pogledaj na nekom stranom forumu sta kazu za pritisak u gumama na toj velicini

provjericu to druze mada gume nisu razvucene i dobro stite felgu za sad , ali valja mi to vidjeti kako je najbolje .. Pozdrav

Samir_GTi_16v je napisao(la):
extra felge,,drugo auto je sad :cool::cool:
samo spusti i zatamni :D:D

hvala druze;)
 
Član
o druze felge su sjele samo tako..... moj ti je savjet... ustvari to je samo moje misljenje.... da ove lajsne crne ofarbas u boju auta... izgledo bi bimer jos bolje xD
 
Član
Moze ti bilo koji auto elektricar postavit prstenove...oni se samo umjesto pozicije ubace...a lako ih je nakacit na farove...a spojler ceka mene da dodjem...vidim ti kod kuce pa se zado momacki:cool:
 
Početnik
vidi se da imas ukusa, felge su legle za 10... samo odradi jednu sitnicu i ko bombona je, a to je da ofarbas lajsne u boju auta :)
 
Član
nodiash je napisao(la):
hjooooj druze perfekcija...preduhitrio si me s felgama :icon_biggrin: auto je drugo skroz...nevjerovatno sta ove felge urade...odlican izbor...a sto se tice farova...origigi s lecama za njega su preskupe...trazio sam ja i odusto kad sam vidio cijenu...a one neke znj marke nisu toliko skupe ali su loshe...imaju sastavljene zmigavce i nestoje mu nikako...ti sve sto trebas jos je llumar i mozda samo prstenove ako hoces i to je druze vrh...svaka cast jos jednom:cool:

axaxaxax,i ja kazem ferle su ekstrica,ja sam ih sebi bas gledao da uzmem nekidan i u Taksi-Baru su 316 km komad,sve u svemu najbolja feluga za bmw
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top