ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

ha ha ha cuj slab motor

Taj motor ce sa nitrom imati skoro 400 ks kad ga zavrsimo,e sad ako ima neko da moze reci da je 400 ks malo...onda stvarno neznam koliko ks bi trebao imati da se kaze da je ok.
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sta ti mogu tad, kad si takav gad
funky g rula :D

extra clipovi, ide hastra ko poplava

hvala .nOKe, dirnuo si me :icon_redface:

hocel' me iko proglasiti ludim ako ja bacim drkicu na ovaj aviJoncic :lol::lol:

extra drug, samo nastavi svojim putem ;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

SM chip tuning je napisao(la):
ha ha ha cuj slab motor

Taj motor ce sa nitrom imati skoro 400 ks kad ga zavrsimo,e sad ako ima neko da moze reci da je 400 ks malo...onda stvarno neznam koliko ks bi trebao imati da se kaze da je ok.

Samo neko ko ima 500+ :D
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

ma auto ludilo, motor ludilo, sve ludilo, hehehe
svidja mi se pravo, sretno ;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

SM chip tuning je napisao(la):
ha ha ha cuj slab motor

Taj motor ce sa nitrom imati skoro 400 ks kad ga zavrsimo,e sad ako ima neko da moze reci da je 400 ks malo...onda stvarno neznam koliko ks bi trebao imati da se kaze da je ok.

nema sta svaka cast na tolikim ps ali opet nije to to za 4 cilindra.nista ispod v6
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Dottore je napisao(la):
Ništa to nevalja baba :cool:

Da bacamo krmcima?:icon_question:

Fawaay je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
ha ha ha cuj slab motor

Taj motor ce sa nitrom imati skoro 400 ks kad ga zavrsimo,e sad ako ima neko da moze reci da je 400 ks malo...onda stvarno neznam koliko ks bi trebao imati da se kaze da je ok.

nema sta svaka cast na tolikim ps ali opet nije to to za 4 cilindra.nista ispod v6

ma nije problem ... ti kupi sestaka, ako ga vec nemas, pa ga napucavaj, svako ima svoj ukus ... meni 4 cilindra i 400 KS dosta ... dosta je sestaka ostajalo iza mene i na starom setup-u, a sad cemo tek da vidimo

btw ...sutra idemo u Slavonski Brod da se na CNC-u izrade prirubnice, a onda ce dr. Basta da izvede svoju caroliju i da napravi novu granu

Hvala svima na podrsci ... uskoro slike sa nastavka radova
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Ma baci krmcima to, nek glođu :icon_biggrin:

šalim se naravno, znaš da te volim
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Ma pusti ove dodoju i pocnu pjevat a nije se vozio ni sa 150 KS a ne 400 KS ...NA toj snazi pocnes se gubiti a on kaze malo je to ,svasta....Majstore samo naprijed i ovi momci iz SM rade odlican posao...
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

samo druze naprijed nek je sa srecom i sto manje problema :D

pusti to v6 ... tvoj ukus tvoja ideja ...tvoje auto :D radis sta hoces hahaha :D

gl hf :D sretno s radovima dalje
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

badboy je napisao(la):
brate svaka cast...

nek ti je sa srecom

kad ces u sanski most .. hocel biti sta ko one godine haming street race:icon_question:

:icon_confused::icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top