ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: Asteroid - Krece novi projekat

najbolja astra ;)

sretno dalje drug i nadamo se dobrim rezultatima ;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Već rekao, pa ću ponovit... puno sreće i puno osvojenih pehara ti želim ;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

A ovaj auto je komotno mogao dosad kupiti pehare i na Raceu, Stylu i db dragu...sta reci kompletno auto :cool:;)

Sretno ti sa novim projektom nadamo se da ce izgled ostati netaknut zbog novog projekta :icon_smile:

Valjda prerada za rece ne zavrsi ko Tepsijin dijetni punto.....:lol: masinu uradi izgled ne diraj, vrh je ;):cool:
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

adi187 je napisao(la):
A ovaj auto je komotno mogao dosad kupiti pehare i na Raceu, Stylu i db dragu...sta reci kompletno auto :cool:;)

Sretno ti sa novim projektom nadamo se da ce izgled ostati netaknut zbog novog projekta :icon_smile:

Valjda prerada za rece ne zavrsi ko Tepsijin dijetni punto.....:lol: masinu uradi izgled ne diraj, vrh je ;):cool:

Potpis :icon_smile:
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

:lol:

Necu bas ici toliko u krajnost ... ;)

Izgled ostaje ovakav kakav jeste, necu ga dirati, promjene ce nastati samo pod haubom ... ;)

Hvala svima jos jednom

Pozz...
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

EEEEEEEEEEE takoooo trebaaaa, uhh ima da bude strojnica najbolja u BIH

Opel naravno :cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Danas javljeno...

Turbina je stigla u zagreb (GT2862RS) u utorak idem po nju.
Intercooler ce za dan-dva doci u moje ruke - Hvala Novice (Gajs-gt)

Sljedece na redu je izrada izduvne grane da se nakaci novi turbo, izrada crijeva za novi intercooler, a onda sklapanje pa u SM na valjke...

Bice slika kad krenu konkretni radovi.

Pozz...
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

:cool::cool::cool: jedva cekam, samo naprijed majstore, i slikice obavezno, pa kad bude gotovo, ide stock od mene, kao sto sta obeco tebi i Gogi ;)

kichony :)
 

IGY

Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

krenulo je....
puno srece u radovima druze, i da sto prije budu gotovi, i to da budes sto zadovoljniji :cool:
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

danas smo uradili onu vectru na neku prvu fazu bez nitra i izbacila je
250 ks na 4000 rpm
295 ks na 5200 rpm
280 ks na 7000 rpm

450 nm na 4325 rpm

Auto je ludo za voziti kad povuce na 4000 nepusta vise i mozes je vuci preko 7000 rpm,dobro ide pravo taman bi i tvoja trebala da ima ovako dobru krivu mada je kod tebe mnogo bolja turbina i puno vise snage ce biti kod tebe ali i ova vectra je mogla jos mnogo da se pojaca ali nisam pretjerivao jer ima +100 ks nitra jos na ovo sve pa reko da pricuvam motor mada moglo bi se izvuci od 340 do 350 ks na ovu k26 sto ima vectra.
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

druze samo napred,
Ti znas da sam Opelovac kao i ti sam,zato samo napred,doslo je vreme da se i tvoja ASTRA pokaze na street race-u ne samo kao najljepsa u BiH nego i kao najbrza,i nemoj je stediti kao do sad pokazi ostalima sta je ASTRA 2.0 TURBO...
sve najbolje drug,i da ti radovi prodju u najboljem redu ;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

brate svaka cast...

nek ti je sa srecom

kad ces u sanski most .. hocel biti sta ko one godine haming street race:icon_question:
 
RE: Asteroid - Krece novi projekat

mtopic je napisao(la):
Danas javljeno...

Turbina je stigla u zagreb (GT2862RS) u utorak idem po nju.
Intercooler ce za dan-dva doci u moje ruke - Hvala Novice (Gajs-gt)

Sljedece na redu je izrada izduvne grane da se nakaci novi turbo, izrada crijeva za novi intercooler, a onda sklapanje pa u SM na valjke...

Bice slika kad krenu konkretni radovi.

Pozz...

ajde posalji mi na PM koliko je para intercooler pravim i ja neki spisak djelova pa me malo ebe racunica :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top