ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

Extra je mjza kao i citavo auto! ;)

Mada je i prosla mjuza bila, VRH, al'kako kazes dotuzio i SPL sad je SQ ! ;):cool:

Sretno u nastavku i dalje nam postavljaj slike da pratimo projekt!
 
Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

Extra drug, nadam se da cu ubrzo cuti kako to sve zvuci...;)
 
Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

Astra je vrh. Vidio sam je par puta uzivo ekstra izgleda a kako tek ide :icon_eek: bruka.
 
Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

Malo je rijeci sa kojim bi mogao opisati taj projekat ;)
Sta reci nego RESPECT
Svaka ti cast i sretno u daljem radu:cool:
 
Član
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

2 eness - ovo je samo privremeno rjesenje za gepek dok me ne osine inspiracija kako da sve poslozim da bude lijepo, a da ne zauzima previse mjesta

2 shumi - cijena folija je u prosjeku 200 KM za komplet auto, ali kvalitet je prvoklasan i sto se tice folije, a i ugradnje

Hvala svima na komplimentima ...
 
RE: Asteroid - Update (muzika i folije)

dobro to radite..kao sto rece eness,sakrij kablove i bice puno urednije..
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Dugo nista nisam pisao, pa da malo osvjezim garazu ... ;)

Na Asteroidu nema nekih bitnih promjena sto se stylinga tice, a nece ih ni biti jer se vise ne namjeravam baviti time, probao sam, razocarao se i sad se okrecem konjskim snagama ... :123:

Vec neko vrijeme sa SM Chiptuningom planiram jedan projekat, a nemili dogadjaji od neki dan su me natjerali da te planove sprovedem u djelo malo ranije nego sto sam planirao ...
Naime, kad sam se vracao iz Zagreba sa 402 SR na auto-putu je turbina odjednom promijenila zvuk i izgubila je boost. Naravno, odmah sam stao i otvorivsi haubu imao sam sta da vidim ... u oblaku dima od prolivenog ulja jasno se vidjela jarko crveno usijana turbina ... :icon_cry:
Da ne zaboravim, na pomenutom SR-u, Asteroid je odvezao licni rekord od 14.26!

Ukratko, plan je sljedeci ...

GT28 turbo, veci intercooler, nove cijevi od inox-a, sportski izduv, BMC air filter, vece dizne

Sa svim ovim i nitro sistemom uz SM remapiranje Asteroid bi trebao da ima dobro preko 300 KS, sto ce, nadam se, potvrditi i SM Dyno koji uskoro treba da bude pusten u rad ...

Toliko za sad ... obecavam redovan update

Pozz...
 
BHT Ovisnik
RE: Asteroid - Krece novi projekat

nek ti je sa srećom u buduće,sa sto manje problema;)
 
RE: Asteroid - Krece novi projekat

sretno , sto se stylinga tice neka si odeustao , ovako je savrsen , najkompletnije auto u BiH ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top