ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Sa srecom, dobro je sto si se okrenuo konjazi, styling je odlican ,vrijeme da se poradi jos na snazi ;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

nek prica ko sta oce iskreno ja sam ti to reko i u lice meni je tvoja astra bila najjaca krajnje pismena i nije nadzidzana i meni je zao sto nece biti styling :icon_sad:
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

vjerujem druze da ce to biti u detalj odlicno kao i sve ostalo na autu ;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

steta za nasu stling scenu definitivno, jer je ovo mnogo konkurentno auto (ako ne i najjace u BH) a i ti kao vlasnik mnogo "uredniji" od nekih ljudi ovde s "NAPUCANiM" autima.
u svakom slucaju SRETNO
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Davor_ je napisao(la):
steta za nasu stling scenu definitivno, jer je ovo mnogo konkurentno auto (ako ne i najjace u BH) a i ti kao vlasnik mnogo "uredniji" od nekih ljudi ovde s "NAPUCANiM" autima.
u svakom slucaju SRETNO

takodjer razmisljam, ali te potpuno razumijem mirso :icon_confused:
 

IGY

Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

hmmm po meni si se odrekao styla cim si skinuo meni najdraze felge :cool::cool::cool:
a sad sta drugo reci, opet ces biti najljepsi na SR a ako Bog da i najbrzi, sretno druze u novom projektu
pozz
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Davor_ je napisao(la):
steta za nasu stling scenu definitivno, jer je ovo mnogo konkurentno auto (ako ne i najjace u BH) a i ti kao vlasnik mnogo "uredniji" od nekih ljudi ovde s "NAPUCANiM" autima.
u svakom slucaju SRETNO

POTPIS
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Hvala svima na podrsci ... a i meni je krivo sto je nasa styling scena takva kakva jeste, ali ni ostale scene nisu puno bolje ... uvijek ce pobjedjivati neciji rodjaci, klupski kolege itd. Zato mene vise nema tu ...

Ali zato semafor ne laze ... on nema rodjaka! ;)

:123:
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

mtopic je napisao(la):
Hvala svima na podrsci ... a i meni je krivo sto je nasa styling scena takva kakva jeste, ali ni ostale scene nisu puno bolje ... uvijek ce pobjedjivati neciji rodjaci, klupski kolege itd. Zato mene vise nema tu ...

Ali zato semafor ne laze ... on nema rodjaka! ;)

:123:

Brate samo gasooooviiiiiiii :D
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Nek ti je sa srecom, sve najbolje u projektu i puno uspjeha...
a auto ti je vrh vrhova to se podrazumjeva

SRETNO :cool:
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

najjj auto u BiH definitivno, svaka cast! bice i drugi projekat vjerovatno odlican, puno srece;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top