ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

badboy je napisao(la):
badboy je napisao(la):
brate svaka cast...

nek ti je sa srecom

kad ces u sanski most .. hocel biti sta ko one godine haming street race:icon_question:

:icon_confused::icon_confused:

Sorry sad vidjeh da nisam odgovorio na ovaj post ...

Ne znam nista za Sanski Most ... niko nista ne javlja , izgledA da nema nista od toga ...

.nOKe je napisao(la):
kad je mozemo ocekivat na stazi ? :icon_smile:

Ne znam sta bih ti rekao ... danas smo ostavili mjere da se izrezu prirubnice za granu, kupili smo redukcije i koljena ... to ce nam biti najveci problem napraviti, ostalo ce ici lako. Prirubnice stizu u ponedeljak, pa krecemo sa konkretnim radovima, ja mislim da bi za desetak dana trebala stati na tockove, ako sve bude islo po planu...

Astra je napisao(la):
svaka cast prijatelju, mogu mislit kako ce ovo ici!!!

Hvala drug ... jedva cekam da je sastavim i probam ...
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

uh,extra je ovo,ubaci ti jos jedan u gepek motoric da basta ne bude najbrzi :D:d
i nemojte mi nista protiv v6,slab sam na to ahhahaha

moze li na pm okvirna cijena dijelova potrebnih za turbo upgrade,da se malo orijentisem :)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Iskreno tim nekim KS ne zelim da pravim procjene ali kako sam cuo da je auto ISLO, sa svim ovim preradama vjerujem da ce biti zaista brz i vise nego konkurentan da parira autima na nasoj SR sceni.
Nadam se da cu uskoro imati prilike vidjeti auto na nekom od SR i zaviriti malo pod haubu.:icon_smile:
 
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Za mene je najbolji Opel sto postoji
Gledao sam ga na Kerozinu i glasao sam za njega
Svaka cast;)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Konacno su svi dijelovi prikupljeni i krenulo se polako sa radovima ...

Ekipa na zadatku ...


Fizicki radnik


Mozak operacije

:lol: :lol: :lol:

Uglavnom, ideja je da se proizvede nesto sto ce izgledati otprilike ovako









Toliko za sada ...
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Jel nemas dovoljno prostora za granu pa ovu pravite ovako ili nesto drugo izvodite!
 
Početnik
RE: Asteroid - Krece novi projekat

adam ga je tako fino spakovao da je ovo jedino mjesto gdje je mozes nagurati, a grane nam je prepustio kao "umjetnicku slobodu" :cool: :):)
 
Član
RE: Asteroid - Krece novi projekat

Mrva je napisao(la):
Jel nemas dovoljno prostora za granu pa ovu pravite ovako ili nesto drugo izvodite!

Svakako smo morali praviti novu granu, zato sto je turbina veca i potpuno drugacija, a prostor je malo skucen, pa je ovo jedini nacin da se to izvede...

Evo grana je gotova ... BASTA, HVALA DO NEBA ...




Sad su na redu dovod i odvod vode i ulja i da se skroje i izmotaju cijevi za intercooler

Bice jos slika kad se nastave radovi ...

Pozz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top