Anegdota, moj auto i ja

Anegdota, moj auto i ja

Član
bio je sam. Bacio sam mu pricu kako sam student. Pitao me cime se bavi a ja tada bio sa takmicenja top forma :D Reko idem u mostar da kod vas trosim pare ha hu :D i Bgm cenera uze a koliko je njih taj dan islo to samo on i Bog znaju :D
HAHAHAHAH I ja nema sta nisam lagao, molio, kumio samo sto jos nisam zaplako :D al djaba ne pomaze,
Covo napisa kaznu jos kaze potpisi lagano :cool: i uplatnicu mi dade. Tad me naljutio :mad: i nesto sam mu opsovao usput se jos i posvadjao a on ce ti meni pazi da ti ne bi jos 300KM nabacio na ovu kaznu zbog psovanja.... Ja se nasmijo i u auto kontam hebi mater sad pisi sta hoces. :D
 
Član
Ja radio u Bugojnu u restoranu Babilon duze vrijeme i sad vecinom sam svu policiju znao jer su kod nas visili na rucku..Zaposlila se neka dvojica momaka tek i ja sa posla navece u pola 1 zavrsio umoran ko pas ljut idem kuci kad zaustavise...Kontrola vamo tamo standard sto nema pojasa ovo ono..kad ce on meni eee samo nam ti jos nisi cevape platio u Babilonu a ja ko iz topa ma neces ih nikad od mene ni pojest..Automatski izlazi iz auta totalni pregled auta ma svaku sitnicu nasao od guma pa do rezervni sijalica oce da pise 200 km kaznu a sta cu ja jadan pokiso reko desetku il petnesku s lukom il bez luka..On jos vise popizdi napisa sve sta je trebo kaze potpisi..Osto ja ko posran...Inace kazna jos stoji neplacena haha
 
Krenuo ja na aerodrom po dajdzu,i zastanem sa jaranom na kafi i krenem njega da odbacim kuci i kaze on de da saperemo malo kola ma joj zurim ma kaze on ajd brzo cemo na samousluznoj.I odvucem ja njega pozurio ja preticem sve redom i na punoj preticem kamion i gotov ga prestigao kad u susret policijsko vozila i blica a u tom momentu ja pricao i na mobitel,gledam ja na retrovizor okrecu se ljudi i za mnom sa rotacijom i zaustavise me kaze momak de izadji malo i dade dokumenta drugom kaze pisi mu sve i uze clanove i poce meni pricat oduzimanje vozacke 2 kaznena boda plus kazna i sto si pricao na telefon i tamo vamo nece da uzmu para samo kazna i ja krenem se izvinjavati i ovaj popisa sve kaze sta cemo mu pisati koji prekrsaj gleda ovaj mene kaze znas sta si uradio,ma znam reko ajd kaze pisi mu mobitel i ja uzmem nalog i hvala vam i gas i nikad nisam platio skuplje pranje vozila :D
 
BHT Ovisnik
Inace me deru kao zeca,al imao sam par anegdota ljetos na putu za Grčku. :D
Prvo Albanija. Tko je vozio kroz Albaniju znati ce o cemu pricam hahah. Presao je od sjevera do juga komplet. Prvo s granice crnogorac ide ispred mene s golfom 3. I ogranicenje 50 on vec ide 100-120. Mene malo strah al rekoh idem i ja. Gonili mi tako jedno 50km, nigdje ispod 120. On ode negdje ja nastavljam prema jugu. Hajde malo usporim,al vidim ljudi gone, i nastavim i ja tako 120-150, magistrale im kao autoput. Priblizim se nekom autu ono se skloni i ti sibas sredinom bez problema,ljudi se sklanjaju kao hitnoj. I tako pređem u jednom smijeru preko 400km Albanije. Mada na svakom ulasku u grad bude patrola sa 5-10 policajaca s AK-47. Ja fasciniran. U grckoj vec laganini. Idem za par dana nazad, i ja opet po starom goni koliko moze, imam tonu snimaka i slika za potvrditi. Priblizavam se ja nadvoznjaku,ogranicenje 50 ja šibam nekih 120-130, puna linija,al vidis sve, preticem ja 3 aut ana punoj na nadvoznjaku kad ono patrola, i zaustavlja. Vec kontam gotovo, necu moc do kuce doci kako ce me oderati,ostalo mi nesto love,al opet...uglavnom ja se vec preznojio(uz to vec na putu prema Grckoj sjebe mi se klima,pola hladno,pola toplo puhalo). Prva stvar neznaju ni jednu rečenicu engleskog (pa ni na granici,sto je dobro, ne sporazumjevaju se i puste te ahhah). Kad dolazi neki mladi momak,hajde on natuca engleski. Uzima dokumente i govori nekako na engleskom: "Gosp. Marko, usporite malo, nakon kilometar imate drugu patrolu, sretan put..." Ja nisam mogao da ne crknem od smijega, prevodim curi i valjam se od smijeha ahahahaha. Nakon kilometar okruglo stvarno patrola,opet standarno 10ak policajca s puskama, kao ratno stanje. Prosao to i opet pun gas hahaha

I tako dodem u Crnu Goru. Uhvatim pratiti neku E klasu, i goni goni. U neka doba pred Nikšić prestize me bmw 1 diesel i neznam koje auto. Ja goni za njima. Oni svi lagano usporise pred tunel,a isprekidana linija,ma reko sad cu ja vas,ja ih prodem i norala kroz tunel kad dole zaustavlja. Kaže čoče gde ste požurili. Tam vam reko idem iz Grcke i vi me jedini zaustavite. Kaze ovo ti je 100-300€ kazne,al problem ti je sto moras otici u grad,platiti kaznu i nama donjeti uplatnicu. Ja se vec smijem i pitam moze li se dogovoriti. Kaze gde ces tako,pa da kazes nekome u Mostaru, ma daj reko kome cu haha. Otvorim novcanik,tamo 50€,20€ i 10KM. Rekoh primate li marke (žao mi dati 20€) ahahha. Kaze nismo,ali mozemo eure da zamjenimo. Ja se sjeba,dadnem mu 20€. vadi pare iz dzepa,kaze sta cu ti sad vratiti ahhaha, te vraca 2x po 5€. kaze zivio i u tome upecase drugog ahhahahah. Uglavnom scene hahahhah.

Bilo je i u nas scena gdje su mi u po noci u gradu pretresli auto,oduzeli rotaciju,pendrek, teleskop palicu i sl. ahhaha
Malo se vise ispisah, kome nije mrsko neka cita :D
 
Član
Albanija je cudo. Nedao Bog da vozis Mercedesa i da zaboravis gdje si ga parkirao. Neces ga vise nikad naci, vozni red im se sastoji od 98% Mercedesa svih oblika, boja i namjene i nesto Fordova sitno i to je to. Na vlastite oci sam vidio da babo sa E klasom AMG ( original, a ne izljepljen znakovima ) nakacio kuku i prikolicu i vuce bale i bale sijena u njoj.

U Tirani na semaforu odjednom unutar 40 metara vidio 4 crna Carlsson CLS-aa dotad tek sliku na netu, 123-ica i 124-ka ima toliko da i skutori zabili glavu u pijesak od bruke :D

U Skadru seljaci se okretali za Corsom kao da vanzemaljca vide, da prodjes sa SLS-om ne bi se ni trznuli koliko su navikli vise na zvijezdu na haubi hehe...
 
BHT Ovisnik
Jbg,sta cu hahha

Al sve mecke, od tog 80% su 123-124 hahaha
U gradu trebas imat oci sa svake strane, hrabriji ima prednost hahaha to se ide pjeske po sredini ceste,guraju kolica s djecom,voze motori,kamioni. Indija je mila majka, ja sam samo gledao da koga ne udarim,ako me likvidiraju u Albaniji nitko me vise nece naci ahhahah
o6vN1fy.jpg

MM9Y1q2.jpg

Zive kao Romi,ali ceste su im jebenoooo dobreee
 
Član
A pumpa i autopraonica ima po 3 komada na svako registrirano auto u zemlji :D Praonice im se sastoje od cerade razapete preko 2 stange, detrdzent za pranje sudja i cetka za ribanje tepiha i slauf. I to je to, kakve spuzve, kakvi voskovi i kreme haha :D
 
Član
Samo polozio,nafuran,ides kao u grad a zapravo samo ganjanje,ludiranje,dokazivanje,kaciga na glavi hehe.ebo alkaidu 300 kroz grad,tako svaku noc,navikao...
Jednu noc,puno auto,idemo na kafu al haj reko jedan brzi krug da se rekord obori,pilam ja,vristi nissan,izmedju auta,ganjanje,lom.Napukon stao,izlazim,tamaaan da zakljucam auto daaamn...policija,3 kombia,2 auta,(ganjali me kroz grad,ja nisam ni znao koliko sam bio brz) :) haos,centar,korzo,ljeto,masaaa ljudi,svi gledaju... privode me govore djeesiii sumaheru :D hajde ovamo...ostali kljucevi,otkljucano auto,nesmi niko prici....strpali me u kombi nazad i namjerno gas, ja nazad nemam se zasto uhvatiti letam jedva zivu glavu iscupo :D
Drzali me u postaji 3 h,osla vozacka,kazneni bodova hrpa,kazne...al to je ta mladost ludost...uglavnom naucio sam lekciju,kad cipas nikad ne treba stati.Bilo je anegdota masu al eto ta mi bas ostala u sjecanju :D
 
Član
Jedno jutro ja krenuo s dajdzom u Tuzlu( on radi kao dostavljac) i kaze mi aj ti vozi nisam se ja naspavao.I tako ja sjedem na Kalisu i gas 4 ujutru nigdje nikog.I ko je iz Travnika zna kod kolibe (sada INN) stignem lika on tusi strahota.***** ja vamo nanervirao se i pratim ga od Hife.Taman onaj most ja krenem jebes punu jebes most.Kad ide mi auto u susret u blica,blicnem i ja njem i gas.Taman ja pored njeg kad murija ja se usro jarane.Ajd reko nece nista ja stigao do Bajre kad sve plavo sta je ovo reko ti sunce,ja na retrovizor kad oni s rotacijom.Ja probudim dajdzu kazem sta cu sad ( Nema me u putnom nalogu KAZNA NA FIRMU) kaze on meni otvori zadnja vrata i uzmi onu kesu.Ja uradim kao sto mi je rekao tamo s kesom kaze meni lik evo ti tri kifle vidim da si gladan i ode.Ja se isfuro stao onako i gledam za njima
 
Član
Albanija je meni ludnica, sa jedne strane Mercedesi i napucane vile, a sa druge strane kuce u raspadu sa golim zicama struje. Kad sam bio u Tirani sjebao sam se, vise Mercedesa nema ni u Stuttgartu :eek:
 
Član
Ali brate nije vozac tko nije zalutao sa autom na Fusche Kruje. Kakav Pikes Peak, dok sam sisao onih pisljivih 2000m nadmorske visine u Corsi smrde kocnice bruka jedna. Nagib takav da ni dizel na kompresiji ne moze drzati brzinu, samo gnjecis kocnicu. 100km od Tirane cura pocela plakati i htjela da se okrenemo kuci koliko joj se smucilo od puta. Tek kad sam se vracao juznom stranom Albanije prema CG i HR skontao sam koliko mi se onih 230km razlike puta odbilo od glavu. Kako god, ako morate nemojte ici sjevernom ruralnom brdovitom stranom Albanije, isplati se dati i 50KM vise goriva koliko zivaca pogubite, to je stravicno. Nema znakova, sve sami rotori opet bez znakova, voze kao ludaci. Picim ja 100-110, pretice me lik sa raspalom meckom a iz kontra pravca ide sleper natovaren, gnjeci asfalt pod sobom. I sleper bjezi na pjesak kao i ja da ludak moze proci koji vozi u blokadi koliko vec 123-ca moze ici. U Skadru na 3-duplom rotoru lik ide sa BMW 5-icom E39 i ladno parkira u srednjoj traci, zakljuca auto i udje u pekaru, nije ni sva 4 zmigavca dao, to im je kao dobar dan. Svi poslovni prostori prodaju stvari na trotoaru, svi pjesaci su u desnoj traci, a promet se odvija preko duplih punih linija u lijevoj traci, cas vozimo europski na desnoj strani, cas po Engleskom standardu u lijevoj, zavisi kako gdje zeli stati/parkirati/prepiciti zapregu i/ili auto ispred sebe. :D U Tirani svijetla na semaforu su samo prijedlog a ne zakon, e sad zamisli raskrizje 6 traka koje se kriza sa 4 trake oko glavnog trga a svatko semafor dozivljava kao interesantnu rasvjetu na cesti :D Zagubio se u Tirani, pitam prolaznike pa cak i cancu u turistickoj agenciji Du ju spiik Ingliš - No ! Samo pricaju Italijanski jer je 99% Albanaca u jednom trenutku radilo/kralo/kurvalo se u Italiji u nadi za boljim zivotom pa popisani se vratili nazad...
 
Član
Istom Pezo kad je kupljen dao prijateljici da vozi auto kad je zakocila meni kapa sa glava spala, da nisam bio vezan ispo bi kroz sajbu. Ah kae jesu ti jake kocnice..
Ucio bivsu da vozi dao joj auto nizbrdo im mozda 3-4 KM da uci drzt pravac i da koci teba drzala kocnicu citavim putem kad smo stali na ravnicu pusi se iz diskova spalila i njih i plocice. Sledeci dan dao joj auto ponovo istim putem, put sirok 2 kamiona se mogu mimoic ona od svog puta nadje izbocenje i podom nasjedne, samo varnice sijevnuse.

Prije par godina zaglavim auto zbog budala u blato, izasli jarani iz auta de reko jel blato vice ovaj jedan nije nije evo ja stojim ne propadam ja samo sto sam kreno padose prvi tockovi, idu zendari sa maricom kontaju dosli travri izasli iz kombija smiju se kaze trebal da te povucemo, reko ne treba izacu j sam.
Prijateljici dao da vozi auto od Termi na Sockovcu do Etne onim pravcem vozi cura po sred put kaze sta je ovaj put ovoliko uzak, ja gledam reko vodicu ja tebe na Dubrave pa vozi po pisti....
 
Član
Ucio bivsu da vozi dao joj auto nizbrdo im mozda 3-4 KM da uci drzt pravac i da koci teba drzala kocnicu citavim putem kad smo stali na ravnicu pusi se iz diskova spalila i njih i plocice. Sledeci dan dao joj auto ponovo istim putem, put sirok 2 kamiona se mogu mimoic ona od svog puta nadje izbocenje i podom nasjedne, samo varnice sijevnuse.
.
Zato i jes bivša? :D
 
Član
hahaha ma bivsa je ona po svim tackama optuznice.....uvjek se sjebem kad vidim lika da nadje curu koja stvarno voli auta i gotovi to sto on radi i sl....jbt ja uvjek nadjem samo ganjas auta samo te to zanima jesil danas ista drugo radio sem prao auto opet sipas gorivo samo hodas, a kad sjedne u auto da nije oprano il usisano jedna glava a hiljadu jezika radi ko varburg na leru
 
Top