Anegdota, moj auto i ja

Anegdota, moj auto i ja

Član
Zaustavlja mene policija u 12 sati noci,nisam svezan al dok sam kocio uspio sam se svezat da me nije on vidio
kad on meni dobro vece momak jestel svezani
reko nisam bio,sad dok sam kocio svezo sam se
kad on ok sad ce prekrsajni nalog i uplatnica
 
Član
Zaustavlja mene policija u 12 sati noci,nisam svezan al dok sam kocio uspio sam se svezat da me nije on vidio
kad on meni dobro vece momak jestel svezani
reko nisam bio,sad dok sam kocio svezo sam se
kad on ok sad ce prekrsajni nalog i uplatnica
ahahahahhaahahaha, sto se ismijah

ja navecer oko 1 krenuo za Zenicu iz Tuzle i odmah na izlazu, mislim da se Bistarac zove, okinu me radarom, rucnim, na 117 a 60 ogranicenje... hoce pisat, ovo, ono, i ja navalio da ih pocastim, pristanu oni, ja u auto po novcanik, tamo cener, 50 i 100... Okrenem se ja jednom, i pitam ga ima li mi vratit 30, on se zijanio.. zao mi bilo dat im 50...
ovaj drugi se smije... zaustavljaju drugo auto, kaze meni jedan, daj tog cenera, uzet cemo i ovom makar cenera i dobro nam za veceras :D
 
Ja na 130 u blagoj krivini stisnuo kvačilo i htio ubacit u 4. Može li itko pretpostavit kako je reagiralo auto ?? :)
Hvala bogu preživio i dan danas mogu vozit i pisat na forumu. :D
 
Član
Prvi pokusaj ulaska u garazu. :D

Zavrnem, udarim u lijevi cosak prednjeg branika, idem nazad, desnu stranu prenja vrata cizu. Vozim nazad, zadnji branik ostetim, opet naprijed, druga desna vrata. Tu sam stala i zovnula komsiju. Dosta stete za 10 min. :)




Evo jos jedna.
Vozim ja po ogranicenju, 50-60km/h, iza mene kolona. Vidim ljudi me ne preticu, kad tamo policija. Policajac mi klima glavom i smjeska se, ja mu se osmjehnem i furam dalje. :D
 
Član
Evo jos jedna.
Vozim ja po ogranicenju, 50-60km/h, iza mene kolona. Vidim ljudi me ne preticu, kad tamo policija. Policajac mi klima glavom i smjeska se, ja mu se osmjehnem i furam dalje. :D
Krenuo prema Mostaru. Auto skoro pa preopterečeno. Kod Drežnice me sustiže bijela astra-karavan i zalijepi mi se ni haube mu na retrovizoru ne vidim.
I gdje može neće da prestiže. Nikako da ga se otresem, ne volim kad mi se ko lijepi, par puta me lupili. Namjer se držim 10-20 ispod ograničenja. Kontam krenut će vatale preteć me pa da mogu rahat nastaviti. U inat neće. Poslije zadnjeg tunela skrećem na Petrolovu pumpu da ga propustim, a i kolonu koja se već formirala kad i ovaj skreće za mnom. Tek kad je stao pored skontam da je murija, prvi put ih tad vidio sa astrama. Izlazi delegat sa 130 kg od čeg je pola u stomaku i pita: A dečko ti si početnik biva? Vidim kako oprezno voziš. Nisam htio da te preteknem da te oni iza ne srklete. Samo ti polako sine, čuvaj glavu.
 
Član
Carinski terminal na krasevu, prvi put u zivotu tu patrolu vidio. Isao nekih 130 a ogranicenje 60. Normalno zaustave uspio sam spustiti brzinu na 103 prema radaru. I pola sata price, pokusaj mita, pa student, pa ovo pa ono. I pustili me bez mita, samo sam trebao reci pravu brzinu :D Pravdanje radara, Hitna prosla :D I nikada vise me radar uhvatio nije :)
 
Član
Ja na 130 u blagoj krivini stisnuo kvačilo i htio ubacit u 4. Može li itko pretpostavit kako je reagiralo auto ?? :)
Hvala bogu preživio i dan danas mogu vozit i pisat na forumu. :D
Ja sam prije 3 godine isao na more sa puncem (bila je i zena punica tu sto ste poremeceni?:)) a covjek imao naviku da u svakoj krivini pritisne kvacilo ili kad god pritisne kocnicu pritisce i kvacilo. Brate najduzih 4-5 sati voznje u mom zivotu. Usrao sam se ko nikad u zivotu.

Btw bila je jedna tema slicna ovoj mozda se ovi stariji sjecaju mog crteza u paintu kako sam se provukao ispod kasike bagera.
 
Top