Anegdota, moj auto i ja

Anegdota, moj auto i ja

Član
Prepao patrolu policije kad mi je došla žuta, nisu mi ništa oni bili krivi ali malo zbog moje mase i bijesa vidim da im nije bilo ugodno. Poslije 5 minuta ih ubijeđivao da se ne ljutim na njih i nek oni samo nastave svoje raditi. Na kraju mi ni kaznu nisu napisali, a da jesu bili bi u pravu po više osnova. Nije ni njima lako na kakve sve budale naiđu.

Krenuo iz Sarajeva za Konjic, nešto se zamislio i na kraju završio u Mostaru. Tek se u Zaliku skontao da sam profurao.

Na parkingu sjeo u pogrešnog jugu i uspio ga upaliti, zamolio me prijatelj da ga preparkiram da unese neke stvari. Bilo je guravo kad je sišao pravi vlasnik i pitao me šta radim. Srećom sve se na vrijeme razjasnilo i bez policije.

Ima još toga ali oni koji me znaju i poznaju moju istoriju prouče pokoju prije nego sjednu u auto sa mnom.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja sam se jednom prilikom dok sam Golfa vozio zapricao sa momkom na pumpi i natocili skoro pun :). Nemogu vam opisati njegov izraz lica i kako se prepao kad je vidjeo šta je uradio, mislim da je i novi bio. Kartica ga je izvukla i to sto nisam u minusu :)
 
Član
Ja kad sam prvi put spajao pojacalo na zvucnike..Ma reko nije to nista strasno znam ja to par zica sta je to..Ja sam to spojio kad ono radi...Sjeo ja ponosan odvrnuo muziku i pravac u grad da se malo provozam da vidim sta radi 400 RMS..Jedan krug drugi krug kad nesto krenulo da smrdi..Ja reko ajd ventilacija povukla u kabinu dogadja se..U roku minute cuje se vika galama sa vana pored kafica..Stade okrenu se kad imao sam sta da vidim..Hahha bila neka ponjava u gepeku planila..Kutija oblozena sa mediapanom krenula da gori..pojacalo se skalilo..Bocne plastike sto dodju u unutrasnjosti gepeka takodje krenule se kaliti..Na sred ceste gepek gori..ugasili a ja otisao kuci osramocen 5 dana nisam sisao u grad ahhaha
 
Top