Alfa Romeo 147 Black pearl

Alfa Romeo 147 Black pearl

Član
Neznam šta je u njoj ali ta alfa leti. Stvarno svaka čast na odrađenom poslu. Napisao bi još nešto ali sam bez riječi
Kapa do poda za komplet auto
 
Mladi alfisti izrazili želju da probaju kako ide pa sam im ispunio želju. Samo trećom pun gas u toj kratkoj deonicu sa 3 ljudi u autu.
 
Bekir me zamolio da mu pozajmim, treba mu za nitro :p
Danas urađem otvoren izduv Ø76mm
1932223_10201818430366590_1758581720_n.jpg

1911913_10201818428486543_1434007856_n.jpg
 
Ne znam šta ti je čudno, crni dim predstavlja neefikasno sagorevanje. Odnosno ubrizgana količina nafte je ubrizgana na pogrešan način ili je ima previše u odnosu na količinu vazduha. E sad kad se remapira za trke niko ne gleda u te dimove. Onda se koji konjić izvuče i iz tog viška nafte. Ovako kako je sad kod mene urađeno očigledno ima dovoljno kiseonika za sagorevanje duplo veće količine nafte od fabričke mape. Mada na uštrb turbine koja za ovo baš dobrano duva.
Fabrički izduv je 55mm a ja sam imao 60 do juče. Hteo sam na 70 da idem ali nije bilo krivina sa tim prečnikom pa je izbor pao na 76mm
 
Super Moderator
Morat ces i meni jednu finu mapu slozit za 147 sa 150 na nekih 180, al da mi ne dimi na auspuh :D
 
Legend
Nece te Liga banovati, dovoljno ti je zla nanio :D No salu na stranu, reklamiranje se svugdje naplacuje, pa i ovdje, mora forum od nece da zivi.. a i mi sto vodimo forum da se nekad pocastimo (doduse do sad nismo pa vidjet cemo :D) ugl da se vratim na temu.. dakle izduv bez lonaca, samo pipe do kraja.. je li ti bucna, moze li se vozit svaki dan ovako ? :))
 
Član
I mene interesuje kako zvuci u svakodnevnoj vožnji. A nešto imam osjecaj da ce Alfa da zavrsi sa 400+ konja kako si kren'o :D
 
Top