Alfa Romeo 147 Black pearl

Alfa Romeo 147 Black pearl

Član
Alfa je avion :D, uzmi sebi na otpadu jos jedan mjenjac i zavari diff haha za RS-a samo da mozes ici pravo hahaha :D salim se :) sto jes jes ide i to jaaaako dobro, pogotovo kad pogledas da uopste nije radjena za RS nego je normalno cestovno auto sa sicevima i kompletnom unutrasnjosti ;)
 
To mi i jeste želja. Auto sa kojim se krene na put od par hiljada kilometara bez problema. Da može žena klinca u školu da odveze. Da vizuelno lepo izgleda a ničim ne bode oči i ne ukazuje da je brz i snažan. A da ima ozbiljne performase. I to uvek ne samo kad se opali nitro.
Naravno težak je to posao. Lako je zabosti pod haubu neki strv od motora i povaditi sve iz auta da ima 800kg i nabosti NOS ali to nije moj cilj.
 
To i jeste najveći gušt , da auto izlgeda totalno normalno ... Ti da ga koristiš i da narod isto tako misli na ulici ''Obična Alfa JTD'' , a ustvari bude zvjerka kada treba da se doda gas...
Po meni ne bi trebao da mu diraš izgled , samo malko još ako bude potrebe za više snage i to je to ..
 
Legend
Vrati mi šestu bitango :D
1001128_10200573179106868_1054034188_n.jpg

kako je prosla ova trka ? :)
 
Član
Auto je zvjerka, nemogu vjerovati da ide tako dobro. A ako imaš 2 mjenjača, jel moguće jednom zavarit diff. samo prepakuješ mjenjač na SR, okrećeš se pod ručnom i živio :)

Jel na ovoj snimci audi pustio gas?
 
kako je prosla ova trka ? :)
Ovako :(
1070039_441640862600001_582215126_n.jpg

Auto je zvjerka, nemogu vjerovati da ide tako dobro. A ako imaš 2 mjenjača, jel moguće jednom zavarit diff. samo prepakuješ mjenjač na SR, okrećeš se pod ručnom i živio :)

Jel na ovoj snimci audi pustio gas?
Uf pa nije to tako lako zameniti menjač. To je prilično veliki posao.
Za Audija ne znam da li je kočio uglavno zvanična vremena auta su mu bila tog dana 14.924 15.094 15.195 a moja 14.807 14.882 15.439(ovo zadnje sam već pomenuo u prvom postu. Nešto se zabagovalo jbg) Svakako na osnovu vremena je jasno ko je ovde trebalo da pusti gas :D
 
Top