Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
B.M - Floyd je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
Neki dan je Gradišci bio novi S8 V8T na našim tablama , zvuk odvaljuje , a čupa zemlju pod sobom ;)

Preksinoć ga zapazio u gradu,ono je brutalno .. Zna li se odakle je,naše su table bile ?


Moguce je da je od jednog covjeka iz Sanskog Mosta , on je sebi uzeo tj. stigao mu prosli mjesec :) Uslikat cu ga kad dodjem u BIH pa podijeliti na forum :)
 
Legend
http://tuzlanski.ba/izdvojeno/89-izdvojeno/2399-na-ulicama-tuzle-automobil-koji-plijeni-panju-a-oduzima-dah-foto.html :cool:
 
Administrator
malo prije podjoh postaviti... Viđam ga par dana po Tuzli i uvijek se okrenem za njim. Jednostavno je perfektan :)
 
Član
Dobar, dobar...:cool:

...de se aktivirajte malo u temi o oldtajmerima, pisite gdje po garazama i supama ima nesto interesantno...:icon_smile:
 
ispred GMS-a u Vitezu prije 2 sedmice,prodaje se,ne znam godiste,motor 4.0,jedva sam se odvojio od njega :icon_sad:

fotografija0003u.jpg


fotografija0002j.jpg
 
N

nenad

Nexus je napisao(la):
I ja sam ga bas uocio prije par dana, i ono bas je pojava, ma odlican:icon_biggrin:

Auto je perfektno, stvarno da ne povjerujes da se auto staro skoro 50 godina moze dovesti do onako savrsenog stanja! Danas sam ga malo zagledo, momak koji ga vozi je jako fin, malo poprico sa njim, pregledo auto, svako svojim putem.

 
Član
jest gotivan ovaj oldtimer;)

ja danas bio na kvalifikacijama za europski sampionat, rally italia
jao kakvih je auta bilo, preko 100 ucesnika u kvalifikacijama, sutra ce tek bit sex, ako budete htjeli bacim koju sliku, bilo je stvarno zanimljivih auta. nisu na bh cestama ali eto, ukoliko neko bude htio nakacim;)
 

MTR

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ispred GMS-a u Vitezu prije 2 sedmice,prodaje se,ne znam godiste,motor 4.0,jedva sam se odvojio od njega :icon_sad:

fotografija0003u.jpg


fotografija0002j.jpg

imaju dva , oba su Daimleri i prodaju se ima vec 10 godina
 
Član
Nije kao ova gore 65god al fino je sređena zivi covjek nedaleko od moje kuce ima jednu za sređivanje nju pogledajte u temi
Zanimljiva dijelovi/auta na otpadima i livadama stavljam za 5min ;)

http://www.pik.ba/artikal/657479/citroen-ds-super5-ajkula/
 
Top