Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
ni meni nije toliko izgledom, nista specijalno, al ne mogu nikako da ostanem ravnodusan na ovu mrcinu pod haubom :icon_smile:
 
Član
Na otpadu u Rajlovcu, valjda da prave ne znam nista detaljno.
zzo3xllpjusrki68ur8t.jpg


U Vogosci.
h07up4geih94np0l89w.jpg

ier78co6ruolwcin9uc.jpg

nulakbmeuqkd9qe409kd.jpg
 
Član
juce sam vidio ovog minia bas na mjestu gdje je parkiran, onaj debil voditelj sa hajata (nije fikret nego onaj drugi) i jos neki covjek u radnom odijelu, lijepili mu krov, pola se odlijepilo bilo. mini je premocan, pogotovo unutrasnjost koja se ovdje i ne vidi bas ;)
 

187

Član
emir_89 je napisao(la):
juce sam vidio ovog minia bas na mjestu gdje je parkiran, onaj debil voditelj sa hajata (nije fikret nego onaj drugi) i jos neki covjek u radnom odijelu, lijepili mu krov, pola se odlijepilo bilo. mini je premocan, pogotovo unutrasnjost koja se ovdje i ne vidi bas ;)

:lol::lol::lol::lol: nemoj ba tako to mi jaran :D


mini je zvjerkica.. voza ga drug uzeo njegov amidza sebi pa drug uzeo da profura xD
 
Član
vidjam po gradu ovog mercedesa i nikako da ga upecam i nadjem ga na piku..a odmah sam znao i ciji je...:D
slika-179857-2012-10-1349735621-velika.jpg

slika-179857-2012-10-1349762573-velika.jpg

slika-179857-2012-10-1349767525-velika.jpg

slika-179857-2012-10-1349731996-velika.jpg
 
Član
187 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
juce sam vidio ovog minia bas na mjestu gdje je parkiran, onaj debil voditelj sa hajata (nije fikret nego onaj drugi) i jos neki covjek u radnom odijelu, lijepili mu krov, pola se odlijepilo bilo. mini je premocan, pogotovo unutrasnjost koja se ovdje i ne vidi bas ;)

:lol::lol::lol::lol: nemoj ba tako to mi jaran :D


mini je zvjerkica.. voza ga drug uzeo njegov amidza sebi pa drug uzeo da profura xD

vidio sam ga danas u gradu u miniju :D

ma da ti je triput drug lik je debil, bar onako "na prvu". mozda nije ni svjestan da ostavlja takav utisak kod raje :icon_biggrin:
 
Član
evo jedna za skuija i skenera kocka iz carsije 2 vlaskin neki 100 hiljada presla sigunro mjedu boljim u drzavi slika nevalja bila noc al vidi se oznaka 325i M :cool:
2rqyhyf.jpg
 
Jel ovo od Sude ? Definitivno najbolja kocka u Mostaru. Citav zivotni vijek u BIH provela u garazi u Mehe u Brankovcu. Samo i Sudo ga daje svakom, neki krkan hoce da "boci" a ne zna :icon_sad:
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Jel ovo od Sude ? Definitivno najbolja kocka u Mostaru. Citav zivotni vijek u BIH provela u garazi u Mehe u Brankovcu. Samo i Sudo ga daje svakom, neki krkan hoce da "boci" a ne zna :icon_sad:

to se sudo poceo lozit popije malo i hajde treba ga lincovat nije svjestan koliko je bogat...
 
Mah, kriv je sto daje drugima ovako auto. Ja bi ga cuvo ko oci u glavi :D Znam da je stalno bio garaziran, ja mislim da je iz svicarske doso, to nije snijega ili kise vidilo. Ima m-tech 1 opremu
 
Top