Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
GaRGa je napisao(la):
ne znam jeli vama zanimljiva al ja sam odusevljen bio svojevremeno (90-ih) ovom mazdicom :)
http://www.pik.ba/artikal/4270265/mazda-familia-gtx-4wd/

ako si igrao gt2 i ovaj auto je derao sve redom u klasi do 200ps od tuda nam odusevljene za ovim malim zvjerkicama
 
Član
sema911 je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
ne znam jeli vama zanimljiva al ja sam odusevljen bio svojevremeno (90-ih) ovom mazdicom :)
http://www.pik.ba/artikal/4270265/mazda-familia-gtx-4wd/

ako si igrao gt2 i ovaj auto je derao sve redom u klasi do 200ps od tuda nam odusevljene za ovim malim zvjerkicama

ma jebo igrice ovaj je dero sve zivo na cesti 90-ih cak i golfove :D
 
Član
GaRGa je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
ne znam jeli vama zanimljiva al ja sam odusevljen bio svojevremeno (90-ih) ovom mazdicom :)
http://www.pik.ba/artikal/4270265/mazda-familia-gtx-4wd/

ako si igrao gt2 i ovaj auto je derao sve redom u klasi do 200ps od tuda nam odusevljene za ovim malim zvjerkicama

ma jebo igrice ovaj je dero sve zivo na cesti 90-ih cak i golfove :D
nisam imoao to zadovoljstvo ga probat
al ne kntam kako je dero golfove "ljudi zar je to moguuucee" salaaa
 
Član
NeverMind je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
onaj crni sa ljubicasto-rozim detaljima je fkt odvratan :D cak je uzivo i ruzniji nego na slikama :icon_biggrin:

ma iskreno prenapadne karambolke meni bar ... stim da je lakirer odradio posao za 10... :cool:

ma nije zbog prenapadnih karambolki, nego je kombinacija boja za povratiti. dijete iz obdanista bi bolju kombinaciju skontalo :icon_biggrin:
 
Član
beZZa je napisao(la):
slika-280693-2012-10-1350724190-velika.jpg



Jebenica :icon_biggrin:

Ova spodoba me potsjeća na ovo :lol::lol::lol::lol:

Custom_Molded_Flathead_Catfish_mouth_Close_up_-IMG_9333_600_pix..jpg
 
Član
taj vec i moze proci, za razliku od onog sto je bio na prethodnim stranicama

24pdhg2.jpg


na slici jos i nije toliko grdan koliko je uzivo...
 
Član
ma boli ga briga vidjo sam porsche-a i po TZ neka ga zena vozila i jednom joj se ugasio ispred hotela zatrza i ugasi se,,a kosto rekose doce drugo bolje i ovaj je kasko osiguran :icon_smile:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja samo ne svatam ove ljude sto kupe novo auto i onda ga kao prodaju , a sigurno se qurcke samo preko pika

Megane je star vec 2 godine, sad ce mu treca. I vidis da je lik presao 55.000 km vec sa njim, mozda ga stvarno prodaje. Da imas para i ti bi mozda mjenjao auta svake 2-3 godine. Kad stalno izlazi nesto novo i zanimljivo. Ima jedan lik na Hr forumu gdje sam aktivan.

Taj svaku godinu-godinu ipo uzima novi auto. Od kad sam ja na forumu, imao je Imprezu STI, pa je tunirao, pa prodao. Uzeo Evo X, pa to vozao godinicu, pa prodao uzeo novi BMW 135i. BMW mu je bio ok ali neiskoristiv, previse nemiran za ceste, pa je evo ove godine i to prodao i uzeo novu Imprezu STI sedan. Ali moze lik i sto ne bi. Najbolje mi je bilo kad je isao kupovati drugi auto za grada, Clia Sport. I usao u salon i narucio i kaze navio se onaj prodavac, kaze jak je ovo auto, sa ovim treba pazljivo i slicno. I kaze u po frke pita, a sta sad vozite.

Kad mu je rekao Imprezu STI, samo se okrenuo i otisao :lol:
 
Top